Wpis z mikrobloga

Własnie wróciłem z tej imprezy pod sejemem i nie polecam 2/10, ale do rzeczy.
Na dzisiejszym spacerze moją uwagę przykuły duże grupy kobiet ostentacyjnie #!$%@?ące wieszakami. Zaintrygowany tym faktem zacząłem się zastanawiać co może być tego powodem?
Po chwili natężonych rozmyślań oświeciło mne. DeltaDIraca jaki ty jesteś głupi! Wieszaki muszą być atrybutem szafiarek- znanych i lubianych blogerek modowych, dzisiaj muszą mieć swój zjazd - pomyślałem
Nie mogłem przegapić takiej okazji, ponieważ sprawy mody leżą mi na sercu, a że w dzisiejszych czasach coraz trudniej o gustownie i elegancko ubraną dziewczynę, postanowiłem się tam udać. Podbudowany faktem, że po niedzielnej Mszy Świętej mam na sobie wyszukany ubiór i stylowe, a zarazem niedrogie, buty marki Gino Lanetti #pdk , byłem pewny, że zadna nie będzie mogła mi się oprzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy dotarłem na miejsce trochę się zaskoczyłem. Myślałem, że plac przed sejmem to nietypowe miejsce na takie spotkania. Jestem trochę nie na czasie, widocznie to tu teraz zbiera się śmietanka towarzyska Warszawy. Jednak nie to mnie zaniepokoiło najbardziej a liczne transparenty i flagi organizacji socjalistycznych, komunistycznych, feministycznych.
Początkowo myślałem, że kobiety poraz kolejny padły ofiarą swojej własnej niekompetencji i cześć z nich nie przygotowała się na odpowiednie wydarzenie. Po chwili wszystko się wyjasniło,wygłaszanie przemowy sugerowały, że motywem przewodnim muśi być świadomość klasowa w ubiorze i modzie.
Jedna z przemawiających kobiet odczytywała list otwarty do biskupów zwracający uwagę na konserwatyzm i zaściankowość w kwestii poglądu Kościoła na modę. Nie to jednak interesowało mnie najbardziej, w pewnym momencie padło hasło "nie ma zgody na brak zgody" (nagłośnienie było słabe, ale czego możemy oczekiwać w kwestiach technicznych od kobiet) wtedy już miałem pewność, że zadna z nich nie będzie mogła mi odmówić.Naturalnym wyborem do rozpoczęcia podrywu były szafiarki z organizacji socjalistycznych. Liczyłem, że będą traktować swoje ciała jako własność publiczną.
Na pierwszy ogień poszła moja sprawdzona linia. Podchodzę do dziewczyny i mówię: Towarzyszko! Widząć twoję usta chcę Cię całować jak Breżniew Honeckera. O dziwo uciekła spłoszona, widocznie nie była dobrze wyedukowana pod względem historycznym.
Gdy zobaczyłem inną dziewczynę, z transparentem "Ręce przecz od mojej waginy", postanowiłem użyć mniej wyrafinowanej kwestii. Podchodzę, patrzę jej głęboko w oczy romantycznym spojrzeniem Lwa Trockiego i mówię: Dobry wybór towarzyszko. W tym wypadku inny członek jest przodownikiem pracy. Chciałem jeszcze zalotnie mrugnąć, ale nie zdązyłem bo dostałem wyżej wymienionym transparentem w głowę.
Szybko się zniechęciłem i wróciłem do swojej chłodnej piwnicy. W ogóle to średnia wieku tych szafiarek była zastanawiająco wysoka i wcale nie było jakoś gustownie ubrane. Podsumowując nie polecam.
#heheszki #szafiarki #modadamska #warszawa #socjalizm #feminizm
  • 2