Wpis z mikrobloga

@Vojak: Chyba nie rozumiesz, skillem im dorastają (fnatic ewidentnie mają jakąś mentalną katastrofę) ale mi chodzi o psychikę zawsze brakowało im tego "czegoś" na koniec mapy. Nie zrozum mnie źle bo dużo osiągnęli tymbardziej, że simple może liczyć nie tylko na siebie.
@Puchalke69: nie można wymagać od 3-4 tygodniowego zespołu kompletności w każdym calu.

Pokonanie Fnatic w takim stylu i dojście do półfinału 1-milionowego majora to o wiele więcej niż można było się spodziewać po tak nowej drużynie z zawodnikiem, którego język angielski nie jest podstawowym językiem i ze zmienionym IGL(co akurat w tym przypadku było sukcesem).

Największym problemem Liquid jest teraz co zrobić z Adrenem i Kosta. A może co zrobić z
@Vojak: Tylko podkreśliłem, że tak właśnie jest. Oglądając gry kosty online byłem pod wrażeniem, zobaczymy może -nitr0 +adren czy coś. Minie parę tygodni i będą jakieś artykuły na hltv zapewne
wywalą igla nitra po to aby wstawić na jego miejsce z powrotem adrena, kto wtedy będzie iglował? decoy adren? #!$%@? genialne.

Chyba nie rozumiesz, skillem im dorastają (fnatic ewidentnie mają jakąś mentalną katastrofę)


@Puchalke69: lol, nie.