Wpis z mikrobloga

Co tam lewaki? Dupa dalej piecze o zakaz dzieciobójstwa? Łatwo powiedzieć że ten czy tamten nie zasługuje na życie, co? Wam to się wydaje, że "jest człowiek - jest problem, nie ma człowieka - nie ma problemu" to poprawny tok myślenia? Hah, widzę że lewica nie zmieniła się zbytnio od tamtych czasów. Totalitaryzmu.
Jesteście gotowi zabić człowieka, aby zmniejszyć wydatki z budżetu? Naprawdę? A kiedy swędzą was sumienia, to mówicie sobie: "to dziecko (częściej: "ten płód") i tak nie chce żyć, bo będzie cierpiał". Czyli lewica wciąż morduje ludzi aby pozbyć się ich problemów... Od czasów II wojny światowej nic się nie zmieniło. W imię walki o lepszy, utopijny świat bez chorób i cierpień jesteście gotowi rozszarpać żywcem bezbronną istotę.
O, jak łatwo wam, lewaki, mówić: "a co jeśli ciąża zagraża życiu matki? każesz jej umrzeć?". Rozumiem, że gdybyście wy mieli o jeden chromosom za dużo (a większość z was ma) i wasza matka musiałaby podjąć decyzję, to byście namawiali ją wołając z jej łona: "pozbądź się mnie! urodzisz kolejne". Wy lewaki myślicie, że kobiety powiadomione o chorobie dzieciątka tracą instynkt macierzyński, miłość j przywiązanie do tego życia które rozwija się od kilku miesięcy pod jej sercem i jest gotowa je zgasić nim zajaśnieje na dobre - i w dodatku czuć się z tym w porządku!
Brzydzę się takimi ludźmi jak wy, pozbawionymi wyobraźni, moralności, współczucia.

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt
wołam też #4konserwy #chrzescijanstwo
  • 80
  • Odpowiedz
Wy lewaki myślicie, że kobiety powiadomione o chorobie dzieciątka tracą instynkt macierzyński, miłość j przywiązanie


@Aztek2201: ja jebe, co za typ. To, że ktoś ma prawo dokonać aborcji chorego płodu, nie oznacza, że musi. Twój jedynie poprawny prawacki mózg nie rozumie na czym polega możliwość wyboru? Jeśli świat jest tak piękny jak mówisz, każda matka będzie się w stanie poświęcić dla swojego nienarodzonego dziecka i podjąć ryzyko, to nikt nie skorzysta
  • Odpowiedz
@Aztek2201: Możesz sobie przeczytać w uzasadnieniu do tej zmiany ustawy:

W 2013 roku – jak wynika ze sprawozdania Rady Ministrów z wykonywania oraz o skutkach stosowania w roku 2012 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r.19 – legalnie spowodowano śmierć 751 dzieci poczętych, z czego 725 z uwagi na podejrzenie ich upośledzenia.

Nikt tych dzieci bez zgody matek nie zabijał.
Also

Rozumiem, że gdybyście wy mieli o jeden chromosom za dużo
  • Odpowiedz
  • 2
@forever__green: twój lewacki mózg nie pojmuje że gdy chodzi o życie człowieka nie ma żadnego wyboru bo decyzja jest wiadoma. dla was lewicy nie ma żadnych nienaruszalnych świętości poza prawami pedałów.
czy zastrzeliłbyś pijanego do nieprzytomności alkoholika leżącego w rowie? on też cierpi - jest głodny, samotny a nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. ty byś zabił żeby nie musiał cierpieć, nie?
  • Odpowiedz
  • 3
@Crusier: jedna śmierć to tragedia, 751 to już statystyka, co? każda "legalna śmierć" to morderstwo. myślisz, że te matki żyją sobie szczęśliwie i to co zrobiły nie ma na nie wpływu? może na 5% najbardziej zindoktrynowanych.
dobrze wiesz o co mi chodziło z tym wołaniem z łona.
  • Odpowiedz
@Aztek2201: A co jak ciąża jest pozamaciczna albo osoba zgwałcona bierze leki których nie wolno brać w ciąży i jeśli ma nie spowodować poronienia to sama może umrzeć? Ustawa w formie w jakiej została zaproponowana jedyne co robi to wprowadza odstępstwo od karania za przerwanie ciąży w wypadku gdy:

§ 4. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1 i § 2, lekarz, jeżeli śmierć dziecka poczętego jest następstwem działań leczniczych, koniecznych
  • Odpowiedz
@Aztek2201: serio jesteś tak nienachalnie inteligentny czy specjalnie trollujesz?
Pijany typ w rowie nie grozi mojemu ani niczyjemu życiu, to jego sprawa, niech sobie leży jaki lubi. Matka upośledzonego płodu, którego poród grozi jej życiu, MUSI mieć prawo ratowania swojego życia. Jej wolna wola, czy to zrobi. Nawet katecheta na religii w podbazie mówił nam, że jeśli kobieta usunie ciąże dla ratowania swojego życia, nie jest to grzech, bo uratowała swoje.
  • Odpowiedz
  • 1
@Crusier:
procent kobiet które biorą leki niedozwolone w ciąży × procent kobiet zgwałconych × szansa że to był dzień płodny × szansa zajścia w ciążę = "lewactwo zawsze wymyśli jakiś hipotetyczny przypadek z dupy o niemal zerowym prawdopodobieństwie i będzie broniło przy jego pomocy swoich aburdalnych tez"
  • Odpowiedz
@Aztek2201: Mnie nazywasz lewactwem? xD Proszę cię

Prawo ma działać zawsze a nie w typowych przypadkach tylko.

Moja matka dwa razy poroniła bo brała leki na serce w ciąży. Jak była w 3 ciąży odstawiła leki i tak oto urodziłem się ja. I co? Miałaby iść do więzienia za te poronienia?
  • Odpowiedz