Wpis z mikrobloga

Co tam lewaki? D--a dalej piecze o zakaz dzieciobójstwa? Łatwo powiedzieć że ten czy tamten nie zasługuje na życie, co? Wam to się wydaje, że "jest człowiek - jest problem, nie ma człowieka - nie ma problemu" to poprawny tok myślenia? Hah, widzę że lewica nie zmieniła się zbytnio od tamtych czasów. Totalitaryzmu.
Jesteście gotowi zabić człowieka, aby zmniejszyć wydatki z budżetu? Naprawdę? A kiedy swędzą was sumienia, to mówicie sobie: "to dziecko (częściej: "ten płód") i tak nie chce żyć, bo będzie cierpiał". Czyli lewica wciąż morduje ludzi aby pozbyć się ich problemów... Od czasów II wojny światowej nic się nie zmieniło. W imię walki o lepszy, utopijny świat bez chorób i cierpień jesteście gotowi rozszarpać żywcem bezbronną istotę.
O, jak łatwo wam, lewaki, mówić: "a co jeśli ciąża zagraża życiu matki? każesz jej umrzeć?". Rozumiem, że gdybyście wy mieli o jeden chromosom za dużo (a większość z was ma) i wasza matka musiałaby podjąć decyzję, to byście namawiali ją wołając z jej łona: "pozbądź się mnie! urodzisz kolejne". Wy lewaki myślicie, że kobiety powiadomione o chorobie dzieciątka tracą instynkt macierzyński, miłość j przywiązanie do tego życia które rozwija się od kilku miesięcy pod jej sercem i jest gotowa je zgasić nim zajaśnieje na dobre - i w dodatku czuć się z tym w porządku!
Brzydzę się takimi ludźmi jak wy, pozbawionymi wyobraźni, moralności, współczucia.

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #lgbt
wołam też #4konserwy #chrzescijanstwo
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aztek2201: ależ Cię wszyscy zjechali jak mokrą szmatę. Może następnym razem pomyślisz zanim wrzucisz coś na Mirko.

Swoją drogą idąc katolską logiką to chyba najlepszym rozwiązaniem dla dziecka downem czy inna ciężka choroba jest skrobanka bo jego dusza od razu idzie do nieba i nie musi się męczyć. Nie?
Przemyśl to
  • Odpowiedz
@Aztek2201:

procent kobiet które biorą leki niedozwolone w ciąży × procent kobiet zgwałconych × szansa że to był dzień płodny × szansa zajścia w ciążę = "lewactwo zawsze wymyśli jakiś hipotetyczny przypadek z d--y o niemal zerowym prawdopodobieństwie

Ale jak nie potrafisz, to matematyki w to nie mieszaj, bo wychodzą ci totalne bzdury. Wiedziałem, że kościół potrafi zindoktrynować i ogłupić, ale ty przechodzisz moje najśmielsze oczekiwania. Zarzucasz nam ad personam,
  • Odpowiedz
@Aztek2201: Cytuję Twój komentarz sprzed 2 dni "bo to mirkowe stuleje plusują wszystko co krytykuje dziewczyny. w ten sposób dają upust swojej złości wynikającej z podświadomego obwiniania płci pięknej o to, że to przez nią nigdy nie byli w związku". Lepiej znajdź sobie dziewczynę to przejrzysz na oczy.
  • Odpowiedz
Moja matka dwa razy poroniła bo brała leki na serce w ciąży. Jak była w 3 ciąży odstawiła leki i tak oto urodziłem się ja. I co? Miałaby iść do więzienia za te poronienia?


@Crusier: Tak mieli ją przywiązać do pala i kazać rodzić kolejne dzieci...
BTW wywołanie poronienia to nie jest leczenie, bo ciąża to nie choroba. Jeśli matka bierze np. chemioterapię to jest to leczenie które może wywołać
  • Odpowiedz
@Aztek2201: Ty, ale w swoje herezje nie wplątuj prawicy ani normalnych chrześcijan. Obecna ustawa jest najlepszym, co mogło Nas spotkać. Chce kobieta urodzić dziecko z wadami genetycznymi/po gwałcie/z narażeniem swojego życia - nie ma problemu, to bardzo szlachetne. Jednakże taka kobieta MUSI mieć inne wyjście z tej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Etykieta: najwyraźniej zadajesz się z laskami które nie chcą odpowiedzialności i nie mają współczucia dla słabszych. chyba to ja wygram jeśli będę miał zdrową moralnie dziewczynę. nie, nie spytam na pierwszej randce "czy byś abortowała gdyby...", ale żadnej lewaczki z------j nie wezmę na pewno. a nomalne dziewczyny istnieją, naprawdę. chrześcijaństwo nie upadło w tym kraju.
@PanKabaczek: przykro mi, bez chrztu to dziecko prawdopodobnie nigdzie nie wejdzie, a nawet
  • Odpowiedz
  • 0
osoba zgwałcona bierze leki których nie wolno brać w ciąży i jeśli ma nie spowodować poronienia to sama może umrzeć?

@Crusier: wtedy idzie do lekarza i ten jej przepisuje inne leki. naprawdę, istnieją zamienniki, lepsze lub gorsze
  • Odpowiedz
  • 0
@UndaMarina: płatni mordercy żyją z pozbawiania niewygodnych osób życia a ten pan jest jednym z nich. swoje morderstwa usprawiedliwia własnym wypaczonym poglądem, że kobieta ma moralne prawo pozbyć się dzieciątka. a nie, nie ma. tak jak ja nie mam prawa zabić bezdomnego, n-------a lub innych ludzi którzy nie wnoszą nic do społeczeństwa albo nawet z niego biorą. nie i koniec.
  • Odpowiedz