Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: BDIOZ są zakazane, chociaż bagietmajstry mają na swoich bagietowozach czasem B w numerze. S nie jest zakazane i potem są rodzynki szczególnie przy powiatach ziemskich gdzie więcej liter na tablicy niż cyfr + kombinacje się kończą i widzę takie smaczki ja np. CTR5SS5.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy:

P.S.: To zdjęcie jest idealnym przykładem dlaczego nie wydaje się tablic z literami "I", "D", "B", itp na końcu (zresztą według prawa takie numery nie powinny zostać wydane)


a czemu to tak?
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzegosh21: na szczescie mialem przyjemnosc miec to auto - i tu masz calkowita racje. jeden z najlepiej prowadzących sie samochodow z jakimi mialem do czybiebiat
  • Odpowiedz
  • 2
@piepsze: gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mialem tylko 150-konnego diesla, ale objezdzilem dosc dobrze i 2.5 i 3.0 v6, natomiast nigdy nie bylo mi dane pojezdzic TB. pozazdroscic!
  • Odpowiedz
@m4rk: Bo jako alfista się pewnie orientujesz, że silnik produkowany bardzo krótko w tym modelu i w dodatku wrażliwy na olej - przy Januszu za kierownicą nie dbajacym o stan oleju łatwo przytrzec wałek a wtedy już problemproblem, bo dostać graniczy z cudem. Nie było i nie ma ich wiele. Niemniej brzmienie silnika... nigdy nie zapomnę. Miałem s4 b5 gdzie też siedziała V6 biturbo i z całą stanowczoscia stwierdzam, że
  • Odpowiedz