Wpis z mikrobloga

Mirko świetnie pokazuje jak łatwo ludzie się polaryzują. Jakieś zjeby szkalują jp2 #!$%@? wie w jakim celu (żeby to śmieszne chociaż było), a inni bezkrytycznie wysławiają wielkiego papieża rodaka co to obalił komune.
  • Odpowiedz
Chodzi o to że Kościół katolicki miał ma najwięcej misji humanitarnych w Afryce. Gdyby w latach 80 papież zezwolił misjonarzom w Afryce rozdawać kondomy może dałoby się zatrzymać aids i inne choroby szerzące się w Afryce
  • Odpowiedz
@jarzynka: jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś
  • Odpowiedz
@Lukasinho: Wielki szacunek za krycie i przyjaźnienie się z Marialem Macielem który zgwałcił około 50 dzieci i młodzieńców. Wielki człowiek.
  • Odpowiedz
trzeba być #!$%@? na mózgu by szkalować papieża Polaka.


@zortabla_rt: A jakim określeniem nazwać kogoś kto broni kogoś kto broni pedofilów i gwałcicieli (komentarz wyżej)?
  • Odpowiedz
@zortabla_rt:

przecież to nieprawda, że się z nim przyjaźnił.

Może złe określenie, ale go szanował. Według niego był dobrym przewodnikiem dla młodzieży.

Był przeciwny jego ukarania, tyle.

Chyba aż tyle... Nie rozumiem jak można kogoś szanować po takim czymś.
  • Odpowiedz