Wpis z mikrobloga

O tym, że #batmanvsuperman jest słabym filmem raczej większość (w tym ja) się zgadza. Film ma wiele wad i nie da się z tym nie zgodzić, ale jak czytam wpisy niektórych osób, to mam wrażenie, że ich myślenie jest dużo słabsze od tego filmu.

Zarzuca się filmowi nielogiczność, a jednak jest on spójny i logiczny jak na tę klasę filmów. Zawsze sądziłem, że filmom akcji pozwalamy na trochę niedorzeczności. Przecież prawie wszystkie filmy #marvel mają więcej problemów z logiką niż ten.

No i nie oszukujmy się, gdybyśmy do filmów ze stajni Marvela tak samo się #!$%@?, jak wielu do tego filmu, to wcale nie wypadałyby lepiej
#film #batman #superman #dc
  • 8
@Xezar:

No i nie oszukujmy się, gdybyśmy do filmów ze stajni Marvela tak samo się #!$%@?, jak wielu do tego filmu, to wcale nie wypadałyby lepiej


Ale #!$%@? się bo może jest do czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@Xezar: Film miał logiczny ciąg wydarzeń, był mroczny, zdecydowanie dobra odskocznia od kolorowego avengers, Affleck jako Batman jest świetny, brutalny i sceny z jego udziałem są najmocniejszym elementem. Zimmer zrobił nastrojową muzykę, było kilka zaskakujących momentów np. herbatka u pani senator :P kilka rzeczy na siłę wrzuconych, ale klimat filmu miał coś w sobie. Prawda taka... Idę dziś drugi raz na seans, poprzednio byłem w poniedziałek.
@Kiedys_Mialem_Fejm: absolutnie cały Avengers 2: Age of Ultron - na serio, tam nie ma niczego logicznego
nawet mój ulubiony pierwszy Iron Man - gość w jaskini robi mini reaktor łukowy, coś czego nie był do tej pory w stanie zrobić z całą wiedzą i technologią jest teraz możliwe, bo znalazł się w jaskini arabusów. W dodatku pomimo codziennych kontroli w jakiś sposób udało mu się zrobić zbroję, którą rozwalił całą armię.
@Xezar: To tylko pokazuje jak słabo ludzie potrafią porównywać filmy, batman jak na ten gatunek filmu ma bardzo logiczny przebieg zdarzeń i oglądanie go nie męczy, a np. taki Avengers gdzie nic nie trzyma się kupy, już tak wiele osób nie krytykuje, bo usłyszą parę żartów i hur durr bo to takie kino akcji już jest. Jak na film o gościach w pelerynie wyszło im całkiem dobrze.