Wpis z mikrobloga

@lozik: Ogólnie mi się podoba, lubię taki styl. Ale skoro się już wystawiłeś na krytykę, to nie pasuje mi stojąca lampa (wali trochę kiczem) no i stolik kawowy (kompletnie nie pasuje fakturą blatu do niczego w pomieszczeniu; może coś z fakturą drewna z łazienki / stołu w jadalni?).
  • Odpowiedz
  • 1
@jmwaj: szafka ok 1500 zł, lakier ze szklanym blatem
@mjentos: już chyba nie ma sensu, kolejny właściciel ogarnie sobie
@dk90: rm58 jest fajny, dla mnie trochę zbyt niskie oparcie ale to klasyk no i powoli się przyzwyczajam. Zegar to mój pomysł ale nie wyobrażam sobie go nie mieć w tym miejscu a inny mi nie pasował;)
  • Odpowiedz
  • 3
@jakubflorczyk: fak, czyli to co moje to Ci nie siedzi ;) lampę i stolik zrobiłem sam, tzn w stoliku znalazłem marmur i kazałem sobie wyciąć na wymiar zamówionej ramy a lampę poza kupionym manekinem ogarnąłem samodzielnie
  • Odpowiedz
rm58 jest fajny, dla mnie trochę zbyt niskie oparcie ale to klasyk no i powoli się przyzwyczajam


@lozik: Jasne, #!$%@?, że niewygodny, ważne że klasyk i daje +10 pkt do coolowości mieszkania. Na pewno urządzaliście je dla siebie, czy może żeby inni się spuszczali nad nim?
  • Odpowiedz
  • 0
@remek-slawny: nie, różowy go uwielbia i przesiaduje ile się da więc nie trafiłeś
@bociek111: podłoga to deska dębowa, w kuchni i łazience jakieś płytki gresowe, wszędzie te same ale nie pamiętam nazwy
  • Odpowiedz