Wpis z mikrobloga

@norbw74:
@mechaniczny_ogor: na kinguin przy zakupie i zapłacie przez PayPal cena to niecałe 160 zl. Jeżeli aktywujesz grę na xone przed premierą to dostaniesz kod na maila do windows store. Pewnie będzie trzeba na ten kod poczekać nawet do kilku dni. Tak czy inaczej jestem w stanie zapłacić połowę tej ceny czyli około 80 zł.
@ssjfrytek:

For a limited time, anyone who pre-orders the digital version of “Quantum Break” for Xbox One through the Xbox Store will receive the Windows 10 version of the game for free, downloadable at the Windows Store via redemption code. The pre-order offer also applies for those who redeem a digital code purchased from #!$%@? retailers or from the Xbox One Special Edition Quantum Break Bundle by April 4th, 2016.


A
@MtEden: a orientujesz się czy gra będzie wykorzystywała zabezpieczenia denuvo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dema raczej nie ma, a nie chcę wydawać 120 zł na grę, która może okazać się niewypałem.
@ssjfrytek: Ta gra będzie M$ store only. Nie będzie to zwykła apka/gra (gdzie masz pliki wykonywalne exe etc.). Dlatego był płacz, że nie będzie współpracy choćby z FreeSync i GSync czy nie będzie można ustawiać zew AA w sterownikach. Więc wątpie, że będzie możliwość jej zcrackowania