Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może gdzie przez weekend w miejscach opieki zdrowotnej weekendowej lub świątecznej można zrobić sobie usg? Bo na pogotowiu to Ci w niczym nie pomogą tylko zdenerwują jeszcze. #rzeszow
  • 10
@ethics: @Poncjusz_Pijak: chodzi o to że prywatnie nie mam kasy, a jak pójde do rodzinnego żeby mi dał skierowanie do chirurga, a chirurg da mi skierowanie na usg to cała akcja może potrwac przynajmniej ze 3 miesiące ( tyle trzeba czekać na dostanie się do chirurga)

@mandrake13: ale mówisz że tam mnie przyjmą na weekendzie?
@ghr1: chcesz aby ci zrobili za darmo badanie na już na żądanie i to za darmo? Nie ma takiej możliwości chyba, że twoje życie będzie narażone.
@ethics: rozumiem, w tamtym roku miałem taką sytuacje że coś mnie bolało w plecach, pojechałem na Sor w krakowie i lekarz zrobił mi od reki usg, wiesz o coś takiego mi chodzi :)
@ghr1: Po pierwsze- rodzinny Ci wypisze skierowanie na USG od ręki. Po drugie - Pogotowie Ratunkowe nie jest miejscem w którym wykonuje się badanie USG. Po trzecie - Jeśli to nagły przypadek to goń na SOR a jeśli nie to sobie daruj bo i tak odeślą Cię do rodzinnego.
@RatownikMagiczny: jesteś pewien z tym rodzinnym że wystarczy od niego skierowanie? 2 lata temu, żeby zrobić sobie USG potrzebowałem skierowanie od specjalisty(i trwało to sporo czasu), proszenie rodzinnego nic nie dało. z góry dzięki za odpowiedź! :)
@ghr1: zależy jakiego masz rodzinnego. Od swojego bez problemu dostałem skierowanie na USG z opisem. Jest jeszcze jeden patent. Ale to zależy już tylko od Ciebie. Możesz iść na SOR po 18 i powiedzieć że dostałeś strasznych boleści w miejscu w którym chcesz USG. Musisz mówić, że to się stało dzisiaj najlepiej tak do godziny czasu. :D