Wpis z mikrobloga

@sebawo: na mokrym pasy są zabójcze, opony w chinolach to też jest gunwo , długo się grzeją a na mokrym lubią się ślizgać. Będzie dobrze,a junaczek fajny ,wrzuć fotki potem ,niech "prawdziwym" motocyklistom pękną dupy z "bulu" na kolejnego jeźdźca z ryżowej krainy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: haha, no ja mam #!$%@?, że to chinol, jak ktoś ma z tym problem to dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
będę uważał, padać przestało, to może do 16 trochę wyschnie. wciepnę z odpowiednim tagiem jak zrobie fote ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@sebawo: po mokrym sie jezdzi prawie jak po suchym. Tylko trzeba przewidywac, nie jezdzic po pasach, strzalkach, no i nie przeginac z gazem :)
Gdybym mial nie jezdzic po mokrym to bym jezdzil 4tyg w roku
  • Odpowiedz
na mokrym uważaj na białe pasy na jezdni. Zdradliwe #!$%@?


@dawid3012: i na tory! o ile pasy to zdradliwe #!$%@?, to tory to już absolutne #!$%@?. jedyny szlif zaliczyłem wyjebując się na mokrych torach.
  • Odpowiedz
@sebawo: @Kick_Ass: @PMV_Norway: Ja pamiętam jak dzisiaj, gdy kiedyś po deszczu tak przy 100-wce trafiłem na pęknięcie takie ze 2 m wzdłuż asfaltu i po zimie mróz, woda wysadziło je do góry utworzył się taki garb na środku pasa a ja na to najechałem po deszczu i jedyne co widziałem to, to w co nie chcę uderzyć czyli drzewa, jakim cudem wyszedłem z tego bez szwanku, nie mam pojęcia.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Czasami jest tak, że to nie zależy od ciebie. Nawet byś się nie spodziewał, że coś takiego może się tobie przytrafić. Z tym pęknięciem to tak, że było na szczycie górki a przede mną jechał samochód miałem za krótki czas na reakcję.
  • Odpowiedz
@legion2012: a ja centralnie przy mocnym zakręcie nie zrobiłem przeciwskrętu , zagapiłem się na barierkę w którą bardzo nie chciałem wjechać i zablokował tylnie koło na piasku który był rozsypany. Wślizgnąłem się pięknie pod barierkę. Prędkość niska ale i tak ciuchy poza wojskowymi spodniami,śmieć. Moto na szczęście nie ucierpiało,naprawy zamknęły się w ~1000 zł z wymianą opon na nowe Pirelli,bo wtedy zwalałem to na opony chińskie a nie swoje umiejętności :)
  • Odpowiedz