Wpis z mikrobloga

Mirki!
Poleci ktoś jakąś gierę do pracy? Czyli odpadają jakieś "szybkie gry", raczej coś, co można w każdej chwili zminimalizować, ew. wyłączyć. Taki hearthstone byłby dobry przykładowo, ale zraziłem się do tej gry. Ktoś coś? Na pewno #!$%@? w coś w pracy, przyznawać się w co :)

#gry #pracbaza
  • 10
@oner: Ewentualnie może jakiś survivalowy rogal (o ile nie jesteś graphslut)? Coś pokroju unreal world albo Cataclysm: DDA? Może Dwarf Fortress?... Tego typu gierki można zminimalizować w każdym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oner: Polecam Mad games tycon. Gra dynamiczna nie jest ale strasznie wciaga i pożera czas. Kiedys usiadłem wieczorem o 20 zeby chwile pograc patrze na zegarek a tu 3.40

Polecam tez Plague Inc: Evolved mozna zniszczyc ludzkosc poprzez rózne epidemie no i jest multi.
@ZwiastunChaosu: ooo to brzmi zajebiście :) W Puzzle Quest zagrywałem się i na PSP i na PC i uwielbiam, Hearthstone też OK. Obczaję, dzięki.
No i do pracy powinno się nadawać.
Jak coś się odezwę :)
@oner: Ok. Plus jest taki że w pvp gra się przeciwko tali przeciwnika sterowanej przez AI. Więc można spokojnie pauzować i grać bez spiny. Oprócz tego masa contentu na singla. Podbijanie i rozwijanie królestw itp. No i gra jest twórców Puzzle Questa więc obczaisz wszystko bez problemu ;)