Wpis z mikrobloga

Uroczyście odszczekuję wszystko, co dotychczas myślałem i mówiłem o Arcanum. Ta gra jest po prostu genialna! Niby rzeźbię raporty w pracy, jadę autobusem, czyszczę buty - ale tak naprawdę myślę o tym, skąd skołować kryształy Kathornu na okulary, których potrzebuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dodatek w tej grze, po osiągnięciu pewnego poziomu i zastosowaniu odpowiedniej broni, wrogowie umierają dokładnie tak samo malowniczo jak w niezapomnianym Fallout! ()

Mam etat i dzieciaki na głowie, więc nie mam za wiele wolnego czasu, ale Arcanum po prostu zawładnęło moją wyobraźnią. Od dobrych paru dni żyję jedną nogą w świecie tej gry, chodzę niedospany i jaram się jak dziecko odpalając ją wieczorem.

To byłoby naprawdę smutne, gdybym nigdy po nią nie sięgnął, przekonany, że to przeciętniak nie wart poświęconego czasu. Dzięki @Bethesda_sucks i @Lisaros!

#arcanum #crpg #staregry
kurp - Uroczyście odszczekuję wszystko, co dotychczas myślałem i mówiłem o Arcanum. T...

źródło: comment_qjVQ8zbk30FmJGU5NgOxC1SDVuibxfwM.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@kurp: świetna gra, ale za wcześnie można wbić maksymalny poziom. Miłego czytania książek w bibliotece :-)
  • Odpowiedz
@jrs2: Zależy jaką postacią grasz (granie magiem to easy mode) i ilu masz towarzyszy. No i jeśli uważasz, ze jest za łatwo to podkręcasz poziom trudności. No i nie szwendasz się bez celu grindując przy okazji.
  • Odpowiedz
@jrs2: @kurp: piesek ʕʔ czyli "zabiję wszystkich wrogów zanim zdążysz do nich podejść". Wie ktoś czemu czasami ten pies i inni NPC zaczynają nas nienawidzić? Odwieczny problem z Arcanum. Wchodzę do jakiejś lokacji NPC mnie uwielbia, po przejściu nienawiść, fochy i odejście z drużyny. :( W ogóle widzieć u tego psa reakcję na siebie -20 nienawiść tak nagle z dupy jest bardzo przykrą sprawą. Po prostu
  • Odpowiedz
@leesha: Nienawiść ze strony psa nigdy mi się nie zdarzyła. Reszta może od ciebie odejść jeśli np. będziesz masakrował niewinnych ludzi albo gdy staniesz się zbyt pomocny, innymi słowy jeśli twoje zachowanie będzie za bardzo odbiegać od charakteru towarzysza (alignment).
  • Odpowiedz