Wpis z mikrobloga

@jegertilbake: W Hestii jest całkiem spoko, raz likwidowałem drobną szkodę hydrauliczną i było super - bez problemu dostałem nawet nieco więcej, niż faktycznie wydałem na remont.

Tylko dobrze mieć ogarniętego agenta który zwróci uwagę na kruczki. W standardzie np ochroną nie jest objęte ogrodzenie.

EDIT: Z obsługą włamań też bywa różnie. Jak nie masz odpowiednich zamków przy wszystkich wejściach, to w przypadku szkody ubezpieczenie po prostu nie zadziała. Ale oczywiście
  • Odpowiedz
@jegertilbake: najlepiej od zdarzeń naturalnych (pożar, zalanie) no i kradzież. Dodatkowo możesz rozszerzyć ochronę o oc w życiu prywatnym. Jak mieszkasz w nie ciekawej okolicy to przyda się też ryzyko wandalizmu. Najlepiej iść do brokera, dopasuje ochronę do Twoich potrzeb.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: warto ubezpieczyć od wypadków, które najczęściej zdarzają się w domu: pożar, włamanie, zalanie czy przepięcie. Od tego m.in. chroni ubezpieczenie PZU DOM. W cenie polisy otrzymasz np. pomoc hydraulika, szklarza czy ślusarza. Składkę wyliczysz na infolinii lub u agenta.
  • Odpowiedz