Wpis z mikrobloga

Murasy, supermall działa wciąż prawilnie? Kiedyś wysyłali linka do zakupu do aliexpress i było cacy. Teraz dostałem linka do ich jakiejś dziwnej strony, #!$%@? aliexpress i strach. Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat?

#supermall #aliexpress
  • 32
  • Odpowiedz
@angealika: za każdym razem był ten błąd?czy może po pierwszym zapłaceniu sprawdziłaś że nie zablokowało Ci kasy i próbujesz płacić jeszcze raz,tak jak mówiłem po zapłaceniu trzeba odczekać z dobę żeby ściągnęło kasę.....
  • Odpowiedz
@mkgga: Dzięki za wszystkie informację. Kusi mnie żeby sprobować jaieś buty od sary i porównać z oryginałami.
a 40$ przy 350zł wygląda dosyć atrakcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo jak mam rbk classici za 250 to juz by sie vhyba malo oplacalo .
  • Odpowiedz
@mkggano i jeszcze jedno pytanie. przelewy24 są złe?
Kupiłem tam raz słuchawki za 2 dolce, wiec nie wiem jak to wygląda przy wiekszych kwotach. Pamiętam, że przelicznik waluty był chyba korzystniejszy niż jakbym robil przewalutowanie na jakies walutowe konto. prowizji nie pamietam.
  • Odpowiedz
@mkgga : właśnie to samo wyskakiwało za każdym razem... tylko nie wiem co było napisane na czerwono. kilka razy próbowałam płacić kartą rozliczaną w USD, nie pobierało mi kasy ani od razu ani po kilku dniach. dzisiaj spróbowałam zapłacić zwykłą kartą VISA do bankomatu, a kiedy napisałeś że Ty płaciłeś tą w USD, spróbowałam jeszcze raz.. i wtedy ten komunikat. Czy to możliwe, że płatność przejdzie z tej zwykłej karty?
  • Odpowiedz