Wpis z mikrobloga

Co wy #rozowepaski nosicie w tych torbach na #fitness ? Całą szafę do tego pakujecie i pół łazienki czy.... Nie ogarniam - sam mieszczę się do małego plecaka jak idę na basen a jak widzę dziewczynę jadącą na ćwiczenia to zawsze ma przy sobie torbę tak dużą jaką ja pakuję na tygodniowy wyjazd


#logikarozowychpaskow #firstworldproblems #heheszki
Pobierz x.....r - Co wy #rozowepaski nosicie w tych torbach na #fitness ? Całą szafę do tego ...
źródło: comment_Klg07PUQItfo60SabIGO38IhmNwAkzMO.jpg
  • 25
@xSQr: Buty, ubrania, bieliznę na zmianę, suszarkę do włosów, ręcznik do włosów i do ciała, żel pod prysznic, dużą butelkę wody. Niektóre mają jeszcze prosownicę, zestaw do makijażu, balsam do ciała i inne takie.
@xSQr: może po prostu tylko taką dużą torbę posiada i jest ona w połowie pusta :D
Koszulka, spodnie, buty, bielizna na zmianę, grzebień lub szczotka, dwa ręczniki, klapki, żel pod prysznic, picie, ewentualnie szampon i odżywka.
To nie jest bóldupienie, post ma charakter prześmiewczy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xSQr: Nie widzę różnicy, to że otagujesz swoje żale #bekaz... nie zmienia bólu dupy w wyborny żart, jakbyś się nie #!$%@?ł do ludzi o byle gówno, to byś nie zwracał na takie rzeczy w ogóle uwagi.
@xSQr: Może jedzie na siłownie? też mam taka jebucką torbę bo taką potrzebuje. Same buty o rozm 46 :) zajmują pół torby a do tego spodnie podkoszulek szejker woda ręczniki i inne pierdoły
A laski pewnie połowe mają #!$%@? mydłem do ryja mydłem do nóg mydłem do pieroga itp no i do wszystkiego po ręczniku.
@xSQr: idac na silownie + saune tez taka torbe mam. powiedz co mam wyrzucic?
- buty
- klapki
- 2 male reczniki
- 1 duzy recznik
- koszulka
- spodenki
- skarpetki i majtki
- zel pod prysznic
- woda
@xSQr: Jakoś mi się nie wydaje, żeby torby sportowe to była akurat domena tylko różowych :) Ja mam tak samo jak @jamtojest - od kiedy przerzuciłam się z plecaka na torbę, nie widzę drogi powrotu. Bo po co się upychać na siłę?

To tak: [spodnie, 2 lub 3 koszulki w zależności od ilości treningów danego dnia, stanik sportowy, ręcznik sportowy, taśmy bokserskie, harbingery, mała kosmetyczka, pompka do roweru, bluza, czasem buty
@xSQr: strój, ręcznik, buty, klapki, bielizna na zmianę, kosmetyczka, suszarka do włosów, butelka lub shaker i już jest pełna torba. Ja akurat tyle, bo nie biorę prysznica na siłowni (mam do domu 500 metrów), ale jak jadę na basen, to też mam wypchaną torbę.