Wpis z mikrobloga

Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnąłem się na opcję Platinum, bo po ostatnim Goldzie miałem niedosyt.

Dzisiaj zalałem STARGAZE i już jest bardzo dobrze, delikatnie to Black Pom Poma przypomina. Jestem pełen dobrych nadziei na przyszłość :). W poprzedniej pace tylko jeden liq mi finalnie nie podszedł (Top Hat - mocno/ciężko orzechowy smak - zupełnie nie dla mnie).

Jeśli chodzi o cyferki dla zainteresowanych. Z lenistwa pozwoliłem się oskubać bankowi na przewalutowaniu i Platinum z przesyłką do polszy wyszedł 240 cebulionów co przy 160ml liquidu który dostałem daje 15,- / 10ml premium lq - dla mnie bomba (jak sobie przypomnę, że kiedyś dałem 18 PLN za liquin...)!

Na koniec obowiązkowy ref-link: https://zamplebox.com/refer/Bartł-FDWHVOVA
Gdyby komuś przyszło do głowy wapować Amerykę to dzięki refowi ma 10% zniżki, a ja za 3 refy mam pudło gratis (czyli IMHO układ spoko - sam pierwszy raz zamawiałem z refa innego Mirka)

#epapieros #epapierosy #liquidy #zamplebox
Pobierz m.....t - Małe chwalesie:

Wczoraj doszedł już mój 2. ZampleBox. Tym razem szarpnął...
źródło: comment_LNTi5pWdWa1iCi88KoUcj1RcOOXZ6fOC.jpg
  • 32
@hjrhombre: Pytałeś o to jak wyszedł Gold. Mój pierwszy zample to był Gold. Z konta poszło wtedy 135,- a w pudle było w sumie 85ml lq. Ergo koszt Golda to było ~ 15,88/10ml - czyli koszt mocno podobny do platyny.
@Hark: Pisałeś coś o tym, że przypał może być za "wklejanie" refa. O co chodzi? Na stronce widzę sugestię, że mogę z refem robić cokolwiek uważam za słuszne:

"Here's your unique referral URL that you can share anywhere!"

Coś przegapiłem?
@Hark: Aż przeczytałem sobie regulamin wypoku, bo mi to spokoju nie dało. Na jakiej podstawie dostałeś warna? 5.3 "[...] nie mogą mieć charakteru reklamowego [...]"? Jeśli tak to bym się chyba trochę z takim modem powadził, bo imho nie można tego nazwać reklamą, bo niby co takiego reklamuję takim linkiem? Zampla? Robię to i bez tego linku :P, zresztą każde chwalesie by wtedy podpadało pod reklamę ( ͡° ͜ʖ