Wpis z mikrobloga

co jest grane.Zawsze podczas rozgrzewki - machanie prawa ręka , strzela mi niemilosiernie bark.Od czego to jest? Pamietam ze mialem to chyba od zawsze.W czasie treningu nic juz nie strzelalo,nic mnie tez nie boli ale denerwuje to #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@easy_tf: znaczy jak rozgrzewam sie to powiedzmy robie wymachy lapami w przod i tyl. I niekiedy strzyknie,ale potrafie strzyknac za kazdym razem barkiem gdy dotkne dlonia barku (cos ala kurczak) i nia krece w przod powiedzmy.Za kazdym razem wtedy strzyka w prawym barku tylko.Od czego to? czy to niebezpieczne?
  • Odpowiedz
@szakal555: No wiesz, wyrocznią ani wróżką nie jestem, fizjoterapeutą ani lekarzem również. Mogę ci jedynie powiedzieć, że problemów może być wiele, przykurczone mięśnie, zniszczone ścięgna, wady genetyczne, zwyrodnienia, i inne dziwne przypadłości. Najlepiej iść do fizjoterapeuty i za 50zł kupić sobie spokój. Tylko do dobrego ogarniętego w sporcie.
  • Odpowiedz
@easy_tf: a moze po prostu to ze te miesnie nierozrucszane? Bo od lat nie cwiczylem i dzisiaj zaczalem ponownie.Zobacze z czasem bo boli zadnych nie ma.To chyba sciegna przechodza i tak strzelaja
  • Odpowiedz
@szakal555: Może nawet źle łopatkę trzymasz, masz wadę postawy lub cokolwiek innego. Jak niedługo nie przejdzie z powodu jak mówisz nierozruszania to idź do fizjo. Strzelać nic nie może bo to oznacza ocieranie o coś, a tam są tak delikatne struktury, że lepiej wszystko zostawić tak jak ma być.
  • Odpowiedz