Wpis z mikrobloga

co tu się.... (°°

koleś na forum biblijnym biblia.webd.pl napisał że koran to księga szatana
LINK

dostał ostrzeżenie od junior administratora RN

Otrzymujesz ustne ostrzeżenie.

Szatan niezależnie od tego czy istnieje naprawdę, czy jest tylko fikcyjnym tworem powstałym w wyniku religijnej ewolucji wierzeń, kojarzy się jednoznacznie z czymś złym.

Nazwanie Koranu, który jest świętą księgą Islamu - księgą szatana jest niedopuszczalne.


więc przeniósł się na forum www.zbawieniecom.fora.pl gdzie przedstawił obszerny wywód poparty cytatami z Biblii oraz Koranu potwierdzający jego tezę
LINK

a na koniec stwierdził że ci administratorzy to wyznawcy szatana ( ͡ ͟ʖ ͡)

ShadowLady86 i RN jedyne co udowodnili to fakt, że tak naprawdę są satanistami.

ShadowLady86 deklaruje się jako chrześcijanka, jednak broniła islamu wszelkimi dostępnymi metodami.

Jej metody to:


1. Kłamanie na temat islamu, aby ten szatański kult obronić

2. Pomawianie mnie o to, że kłamie

3. śmieszne straszenie mnie daniem 3 ostrzeżenia

4. gdy administratorzy zorientowali się, że ze mną i bratem Waldkiem (który mnie wspomagał w sporze) nie mają szans to temat zamknęli.

Henryk miał absolutną rację co do administracji tego forum. Ja tym tematem jedynie dostarczyłem większej ilości dowodów. W to, że forum Biblijne jest złożone po to aby różne osoby mogły szkalować Boga, jego Syna oraz Słowo Boga, nie mają wątpliwości nawet katolicy.


znalazłem ten temat poprzez to oto znalezisko
http://www.wykop.pl/link/3090293/wedlug-nauk-islamu-allach-to-szatan/

#religia #katolicyzm #islam #ciekawostki #wtf #biblia #koran #kultura
pozwolę sobie również zawołać osoby spod tagów #neuropa #4konserwy bo może wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja w temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

co sądzicie? może rzeczywiście islam to księga szatana?
marianoitaliano - co tu się.... (╯°□°)╯︵ ┻━┻ 

koleś na forum biblijnym biblia.webd...

źródło: comment_3Y7somcrtTJo0d5EOTE8WhyBOGSBCCGB.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: Jest księgą szatana, w zasadzie każda wiara poza chrześcijańska była w jakimś stopniu inspirowana przez szatana bo co to za problem dać komuś trochę mocy, zrobić kilka "cudów", spisze się "objawienie" i zawsze trochę się ludzi nabierze. Skoro w koranie co kilka stron można przeczytać że "Jezus nie jest synem Bożym" itd, a w końcu mamy samą rozmowę niby boga z Jezusem który to odpowiada mu (allahowi) że on
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu:

Sam Mahomet wierzyl, ze byl opetany przez demona (oraz mial mysli samobojcze na tym tle). Podaje za biografia proroka popelniona przez Ibn Iszhaka, str. 94 (jest to najwczesniejsza biografia Mahometa, napisana 200 lat po jego smierci)


Zobaczmy tutaj Mahomet uznał, że jego wizje i objawienie mu Koranu pochodzą od szatana, demona, diabła. Z tego powodu miał depresje i chciał popełnić samobójstwo.

Chadidża jego żona, tak naprawdę jako pierwsza uznała Allaha
marianoitaliano - @SynuZMagazynu: 
 Sam Mahomet wierzyl, ze byl opetany przez demona ...

źródło: comment_907vvlSBSNnQVrfnAWiiY9ycJubplMMb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: ten sam Bóg, a więc Jahwe to też Szatan. Generalnie jakakolwiek istota nadprzyrodzona określana Bogiem musi być w obliczu faktów jakie łatwo zaobserwować przynajmniej istotą chaotyczną, ewentualnie w myśl deistów nieobecną, a jeżeli nie, to definitywnie złą do szpiku eterycznych boskich kości. Nie da się patrzeć na rzeczywistość i wmawiać przekonywująco bajeczek o tym, że inteligentna istota nadprzyrodzona władająca rzeczywistością jest dobra.
  • Odpowiedz