Wpis z mikrobloga

@Navval: Dobre słuchawki nie odcinają sygnałów z zewnątrz, odrobina ulubionej muzyki w tle to ()
@Wasky: Próbowałem różnych firm, wszystkie mają wady. Ale mój kask jest super ciasno dopasowany. Bez baklavy nie ma szans bym go założył ze słuchawkami w uszach. Często muszę zakładać kilka razy by w końcu mieć jakiś akceptowalny poziom konfortu.
@Jofiel: Właśnie sam za niedługo będę kupował ciaśniejszy kask, bo ten co teraz mam jest już trochę za luźny( sprzedawca mi taki doradził),
Więc im mniej coś wystaje tym lepiej, a używałeś coś podobnego do ep630??

@Navval: I dokładnie tak jak mówi jofiel, słuchawki/zatyczki jedynie przytłumiają, ale dalej słuchać(coś jak szczelnie wygłuszone auto). Lecz i tak wolę polegać na zmyślę wzroku niż słuchu. Słuch jedynie może się przydać jak gdzieś
ep630


@Wasky: Tak. I nie założył bym kasku bez bolesnego wyrywania ich z uszu. Już nie mówię o ściąganiu kasku. (òóˇ) Ale to też kwestia kasku a mój jest tak dopasowany, że boję się, w razie wypadku, że będą musieli ciąć szczękę by mi go zdjąć.
@Drail: Dobrze tłumią?? Podobnie czy gorzej tłumią od zatyczek, masz porównanie??

ps, zapomniałem dodać dla tych co pouczają jakie słuchawki/ zatyczki są niebezpieczne, chyba nigdy nie doświadczyli zmęczenia wynikającego z hałasu. A to dramatycznie obniża koncentracje, co na motocyklu na pewno nie poprawia bezpieczeństwa.
@anonim1133:
@Wasky: Są, tylko teraz nie mogę znaleźć tej firmy, która miała rozsądne ceny. Bo wiele jest robionych pod twoje ucho - dla zawodników i kosztują krocie.