Wpis z mikrobloga

wybierz jedno

@durielek: to akurat manipulacja, bo nasza dyskusja dotyczy komiksu i tego, czy może kogoś urazić. Nijak ma się do tego wiara lub niewiara, bo dotyczy każdej kwestii (tutaj akurat jest tą kwestią religia, ale mogła być również to np. obraza matki, ajfona, studiowania prawa, czegokolwiek, co akurat jest najmniej istotne).

W każdym razie nawet sam nie wiesz, o czym dyskutujesz... jesteś może pokoleniem dzieci neostrady, które dorosło? Bo
  • Odpowiedz
widzę, że już po lekcjach? To, że coś ma na celu obrażanie, nie oznacza, że od razu to robi. Ale takie rzeczy to chyba dopiero gimnazjum będą uczyć, więc jeszcze możesz nie wiedzieć.


@simperium: A Ty gdzie się nauczyłeś obrażać innych? W gimnazjum?
  • Odpowiedz
@deroo: Tylko co w tym złego? Cholera wie, czy faktycznie nie ma "bozi" wysłuchującej każdej naszej myśli i słowa. Przecież to, że Ty czy ja nie do końca w coś takiego wierzymy, to nie znaczy, że musimy mieć rację. Wiadomo, że nie ma jej fizycznie u góry, ale skoro ktoś nie potrafi sobie wyobrazić, że coś/ktoś może być wszędzie (tak jak jest to uznane w wierze chrześcijańskiej) to niech sobie
  • Odpowiedz
A Ty gdzie się nauczyłeś obrażać innych? W gimnazjum?

@torunskizlodziej: wypraszam sobie obrażać moje obrażanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Gdybym się nauczył w gimnazjum, to poleciałbym jednowyrazowym wulgaryzmem.

A ja po pierwsze nie obrażam, a daję pstryczka w nos - różnica taka, że moje "obrażanie" zostawia furtkę, czyli łatwo wyprowadzić z niego fajną ripostę. A dwa: jest nieco bardziej wyrafinowane, czyli sięgam np. po ironię.
  • Odpowiedz
...k---a, pieprznijcie się połowa z was w łeb. dziewczyna cierpi, a tu gównoburze albo życzenia śmierci (!!!!!!!). elita internetu od siedmiu boleści, uważająca się za lepszą od reszty. chyba w gimnazjum w pcimiu dolnym. odechciewa się tu czasem siedzieć, jak się czyta takie rzeczy.
  • Odpowiedz
@simperium: Czyli jak ktoś kpi sobie z religijnych "prawd" typu "wszystko jest częścią boskiego planu" to jest obrażanie? A sugerowanie, że ktoś potrafiący wyciągać logiczne wnioski jest niedouczonym gówniarzem przed gimnazjum i gimboateistą to pstryczek w nos? Ok. Jesteś jednak idiotą.
  • Odpowiedz
@simperium: bez jaj, nie reprezentujesz wyższego poziomu od tego gimba.
1. zachoruj
2. chciej wyzdrowieć
3. wejdź na mirko i poproś o modlitwy
4. oczekuj spokoju ducha i zdrowej psychiki
witamy w internecie, deus vult
  • Odpowiedz
A sugerowanie, że ktoś potrafiący wyciągać logiczne wnioski

@torunskizlodziej: sęk w tym, że w dyskusji ze mną nie było żadnych logicznych wniosków. Tylko samo przekrzykiwanie o wartości zero.

witamy w internecie, deus vult

@fifek90:
1. autorka wpisu zachowała się stricte stereotypowo po kobiecemu - a więc
  • Odpowiedz
@ewelinqa: Czyli moja modlitwa ma wyglądać tak. O ukochany Boże proszę by ewelinqa która jest chora na.... (Boże ja nie wiem na co ale Ty pewnie wiesz) ozdrowaiła. Z góry dzięki. A raczej z dołu, to Ty siedzisz na górze. Amen
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: modlitwa może wyglądać w jakikolwiek sposób, niech tylko niesie szczere intencje. Jeżeli jesteś niewierzący to możesz po prostu życzyć jej zdrowia. Mam nadzieję, że nie jesteś ignorantem i ten post jest tylko pełen ironiia i nie naśmiewasz się jedynie z czyjejś wiary.
  • Odpowiedz
@simperium: inaczej - mam szczerą nadzieję, żeby różowa wyzdrowiała, ale gdyby przypadkiem wyzdrowiała, a potem miała sobie tłumaczyć, że to dzięki modlitwom z wykopu to wolę wyraźnie w tym nie partycypować i tłumaczyć, że to równie głupie i nieodpowiedzialne jak bezsensowne szydzenie z religii.
Moim zdaniem wolę walki do życia zdobywa się w momencie uświadomienia sobie, że życie masz tylko jedno. A nie kiedy czytasz później na wykopku tysiące
  • Odpowiedz