Wpis z mikrobloga

@kaczmar119: Giacamo Conti. Super obsluga klienta, ja jestem troche grubas i doslownie wszytkie 'dobre' (czyt. drogie) sklepy mnie po prostu olewaly. Jak w GC sie pojawilem juz kompletnie zrezygnowany, ze nic nie znajde, to obskoczyly mnie 3 babeczki, dobraly koszule, buty, krawat, garnitur i w 15 minut wszystko kupilem. Poprawki byly w cenie garnituru, znizka na calosc (bo wszystko kupilem u nich w sklepie) calkiem fajna, tylko polecic.
  • Odpowiedz
@kaczmar119: Pytanie jaki budżet, natomiast delikatnie odradzę GC (chyba że radykalna zmiana była, niżej dwa słowa więcej), zwiedź wyprzedaże Bytomia, Vistuli, Lavarda, Próchnika i tak dalej jeśli chodzi o sieciówki w galeriach. Mając bliżej 1,5k zamawiasz z Suit Supply i mierzysz, reszta budżetu idzie na poprawki u dobrego krawca.

SuSu to jakość, wzornictwo i fason lepszy od oferty sieciówek - wygodniejszy w noszeniu, ale kwestia żebyś wybrał coś tylko z wełny,
  • Odpowiedz
@roball: W giacomo conti jest niesamowicie ciężko znaleźć coś fajnego. Bo:
- zazwyczaj w marynarkach kozerka jest za wysoko
- strasznie próbują wciskać jakieś kolorowe stebnowania i podwójne kołnierzyki
- kiepska jakościowo wełna (w cenie ich wełnianych da się na lajcie dostać coś z Bytomia, albo Vistuli, może nawet Próchnika).
- na siłę wciskają kiepsko wyglądające "młodzieżowe" wąskie klapy
  • Odpowiedz
@kaczmar119: To jak na moje wybierz coś z Suit Supply tak do 300 euro (~1300zł niecałe), resztę przeznacz na poprawki u niezłego krawca (porządny krawiec w Łodzi za gruntowne przeróbki wziął 350 zł, ale przerabiane było wszystko - łącznie z ramionami marynarki). Uważam że w tym budżecie lepiej nie trafisz. W SuSu masz 3 sylwetki, kilka modeli (Lazio jest na półkonstrukcji, York odrobinę obniżony guzik, Napoli też powinno być dobre,
  • Odpowiedz