Wpis z mikrobloga

Hejho Mireczki i Mirabelki,

Mam prośbę, potestowalibyście demo mojej nowej gry logicznej?
Chodzi o sprawdzenie czy levele są przyjemne i gra się miło i czy nie ma bugów.

Zenge: Starborn jest "demem" pełnej gry Zenge, która wyjdzie 13.04.2016.

Demo nie jest tu do końca dobrym słowem, gdyż jest to uzupełnienie historii z pełnej gry, i posiada odrębne 20 plansz, których nie będzie w pełnej wersji gry.

TRAILER Zenge: https://www.youtube.com/watch?v=7_BjvlPsWww

DEMO: https://dl.dropboxusercontent.com/u/28936735/ZengeStarborn/index.html

O ile Zenge jest bardzo dobrze przetestowana przez sporą rzeszę graczy (za co dziękuję również wielu Mireczkom), oraz pisało o niej Touch Arcade (link link2) i Pocket Gamer (link), o tyle w "demo" praktycznie nikt nie grał. Premiera dema odbędzie się w dniu premiery gry (więc jeszcze 2 tygodnie), i zależałoby mi na testach graczy, czy wszystko jest okejka :)

Z góry wielkie dzięki.

#rozdajo Dla testerów przewiduję promo cody do pełnej wersji Zenge (Android, iOS, Steam).

Grę robię od roku, będzie za 1$, i wyjdzie na Androida, iOS, Windows Phone i Steama.

ps. Gra leży na dropboxie więc dajcie jej chwilę żeby się pobrała. Docelowo wyląduje na kongregate i innych takich.

#gry #ios #android #windowsphone #steam #html5 #puzzle
omx - Hejho Mireczki i Mirabelki,

Mam prośbę, potestowalibyście demo mojej nowej g...

źródło: comment_Ii11y003TsGTcmbk4KF89SZ1VnXp5QJa.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@omx: później sprawdzę, ale jakiś fix dla Opery by się przydał bo wyskakuje monit o braku webgl - nie wiem czemu jak to jest chromium.
  • Odpowiedz
@xcccx: a to #!$%@? :D
ale dla opery / firefox i safari bedzie standardowy WebPlayer build.
widac unity sobei z WebGL jeszcze w 100% na kazdej przegladarce nie radzi.
which is, quite weird ffs.
thx!
  • Odpowiedz
@MaxMar: na android gra waży tylko 75mb, a gra się na taczyku zdecydowanie lepiej niż na myszuni :) no chyba że masz device starszy i będzie rwac płynność, wtedy lepiej PC :) a w sumie to mogę dać to i to, nanana :)
  • Odpowiedz