Wpis z mikrobloga

Nie skomentuję, bo nie wiem jak :| #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #truestory

Miej być świadkową na ślubie koleżanki

Koleżanka życzy sobie, żeby druhny miały jednakowe sukienki

Rozpocznij poszukiwania modelu, który będzie się podobał i pasował do figur 4 różnych kobiet

Znajdź fajną, elegancką sukienkę

Kiecki kupione, druhny zachwycone

Przyszła panna młoda robi inbe, bo, HURR DURR, DRUHNY BĘDĄ ZBYT ŁADNIE WYGLĄDAĆ!!11
Pobierz
źródło: comment_G3Os5x8tmGqAZ7Sl1XiRjoJkdJGUkxDu.jpg
  • 20
@Asterling: [...] muszę przyznać, że o ładniejszą od niej naprawdę nietrudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zazdroscisz: Więc wykaż trochę zrozumienia, to przecież najważniejszy i jedyny dzień w jej życiu. Jak dobra z Ciebie koleżanka zrobisz wszystko aby się w tym dniu czuła jak królowa z bajki. Wspomnienia zostaną na całe życie - jeden dzień możecie być z druhnami brzydkie kaczątka.
To raczej u Ciebie #logikarozowychpaskow,
@rasowa_pyra: Druhny płacą za sukienki.
@surlin: Napisałam, że to nie ja biorę udział w tej historii. Odnośnie samych sukienek - są bardzo proste, skromne, eleganckie. Gdyby druhny chciały ,,przyćmić" pannę młodą, to na pewno kupiłyby coś innego. Zapewniam Cię, że panna młoda byłaby zła niezależnie od modelu sukienek druhen - wybrała sobie na nie same zgrabne koleżanki o w miarę ładnych buziach, a teraz robi dramat. To raczej jej #
@Zazdroscisz: tak, to jest #logikarozowychpaskow w stu procentach. Nie mogę tego ogarnąć, po co jej druhny w takim razie? Mogła wybrać jakieś najbrzydsze i najgrubsze koleżanki, skoro się boi, że ją "przyćmią", mogła zupełnie zrezygnować z druhen. A skoro same za to płacą to już przepraszam bardzo ale niech spierdziela, nie będzie komuś dyktować na co ma wydawać swoje pieniądze, skoro nie stawia. Ślub to ślub a nie dzień księżniczki i