Wpis z mikrobloga

Witajcie mirki, mam pytanie o #monitor.

Warto mi kupić używany (~8 miesięcy) monitor #lg 23MP65 za 500 zł? Znajomy sprzedaje (wiem, że monitor zadbany, bez badpixeli itd.), ale nie wiem, czy mi się opłaca, jak w różnych e-sklepach jest za max 600 zł, ale wszędzie niedostępny.

Czy znajdę coś podobnego w podobnej cenie (max 600 zł), ale nowe (i dostępne do kupna)?

Nie znam się tak na #hardware, by samemu coś dobrego wybrać.
#informatyka #komputery #pytanie #pomocy #pytaniedoeksperta

Opinie graczy mile widziane :)
#pcmasterrace #steam #gry #cebuladeals
  • 18
@poprawnieniepoprawnyja: mam go i powiem że dobry. Czerń dobra, matowa powłoka dobrze kryje odbicia. Tylko te dotykowe przyciski to nieporozumienie kompletnie(ale to akurat wszędzie, TV/monitory) :P.
Smużenia nie ma, te "bezelless" to tylko bajka bo tak na prawdę to ramki są pod "szkłem".
Nie wiem co więcej powiedzieć. Ogólnie zadowolony jestem z niego i kupiłbym jeszcze raz.
@poprawnieniepoprawnyja: również posiadam ten monitor i ogólnie jest dobry ale za tą cenę to raczej nie opłaca się, kupiłem go w listopadzie 2014 czyli już prawie 1,5 roku temu to za 500 zl były dostępne w xcomie mediamarkt rtvaeuro i inne więc płacisz tyle co za nowy. ja dałem 470zl bo miałem dodatkowo Jakąś zniżkę czy coś i to 1,5 roku temu. Wiem że tera jest drożej głównie przez dolara ale