Wpis z mikrobloga

się nie chcę czepiać, ale żyjecie w 4 osoby w mieszkaniu gdzie największy pokój ma 9m2 ? Wychodzi średnio 6m2 na osobę, zakładając że łóżko zajmuje 2x1m to na każdą osobę przypada kwadrat 2m x 2m po którym można się poruszać. Nie liczę nawet biurka czy innych luksusów.

Faktycznie fajnie w tym UK


@krupek: teraz sam mieszkam ale to wyżej to bardzo zajebiste opcja nawet seriale
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: Jesteś #!$%@? śmieciem xd Pytała się czy da się to obliczyć więc dostała odpowiedź, że uczeń podstawówki by to obliczył czyli w domyśle da się i jest to banalnie proste...

teraz sam mieszkam ale to wyżej to bardzo zajebiste opcja nawet seriale robili w takich klimatach lol. co ty byś chciał żeby 1 osoba miała 3 pokoje czy jak #!$%@?? po to masz 3 pokoje żeby 3-4 osoby mieszkały chyba
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: Ale #!$%@? mnie interesuje twój skrypt idioto xd Nawet w link nie wchodzilem, co za zjeb xd

jesteś takim typowym głupim #!$%@? robakiem cebulakiem polakiem z którego ludzie zza granicy robią sobie żarty xD


Tydzień posiedział w dziurze w Anglii i już wielki europejczyk xd

że nie da się obliczyć tylko wg metrażu nie da się obliczyć tylko wg osób.


Poważnie jesteś jakiś upośledzony?
  • Odpowiedz
@karolina391: Pomógłbym Ci chętnie ale niestety nie znam się na matematyce.
Sam miewam często podobne zagwozdki i wykładam się na prostych rzeczach. Raz, że słaby byłem z matmy jako dziecko a dwa, że od czasu szkoły minęły lata świetlne.
  • Odpowiedz
@FlameRunner: raczej trzeba by użyć algorytmu zbliżonego do "sprawiedliwego podziału spadku" (zgodnie z książką Steinhausa). Tyle, że tu problem taki, że jednak nikt nie potrzebuje 2,3 lub 0 pokojów, co rozwala możliwość zastosowania tego algorytmu.

Proponuję więc półśrodek: każde z was zapisuje na kartce na osobności propozycję "ile uważam, że jest sprawiedliwe płacić za pokój 1, za pokój 2, za pokój 3 przy założeniu 2 mieszkańców". Zbierzcie to, zobaczcie jaka wyjdą
  • Odpowiedz