Wpis z mikrobloga

Oho typowo cebulowe kalkulacje :DD cieżko podzielić czynsz/ilość pokojow czy jak typowe Janusze musicie mieć wszystko wyliczone do centymetra żeby przypadkiem nie przepłacić o £5 za czynsz. Gardzę takimi ludźmi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@karolina391: Loszko ja ci nie chcę nic mówić ale przejdziesz do historii wykopu xD Szkoda tylko że tacy jak ty dają później świadectwo o polakach w uk.
  • Odpowiedz
@karolina391: wylicz ile wynosi cała powierzchnia wspólna mieszkania(tj kuchnia czy łazienka) która każdy będzie użytkował, podziel kwote na metraż mieszkania, wyjdzie ci kwotia za m2, potem pomnóż tą wspólną powierzchnię za tą kwote za m2, odejmij od całej i wylicz ile wynosi wasza pozostała część z tego metrażu, kwotę za wspólną część mieszkania podziel na 4 i dorzuć do tego tą waszą część użytkową i tyle
  • Odpowiedz
Ja się nie chcę czepiać, ale żyjecie w 4 osoby w mieszkaniu gdzie największy pokój ma 9m2 ? Wychodzi średnio 6m2 na osobę, zakładając że łóżko zajmuje 2x1m to na każdą osobę przypada kwadrat 2m x 2m po którym można się poruszać. Nie liczę nawet biurka czy innych luksusów.
Faktycznie fajnie w tym UK
  • Odpowiedz