Wpis z mikrobloga

@abcde: Nie żebym była rasistką, ale jakoś widok białe kobiety z czarnym mężczyzną wydaje mi się niesmaczny... Ojej, chyba jednak jestem rasistką ;p
Zwłaszcza w sprawie Arabów.
  • Odpowiedz
@Preacher123: No trochę nie bardzo XD. Poszukajcie trochę, a znajdziecie badania o tym, że dzieci z mieszanych związków są statystycznie troszkę wyższe od rówieśników i bardziej inteligentne. Miały także wyższe wyniki w testach poznawczych. I zamiast wyzywać mnie od lewaków co zaraz nastąpi, rzućcie okiem na te raporty :D

http://www.medicaldaily.com/interracial-couples-may-make-taller-smarter-children-due-greater-genetic-diversity-341348
  • Odpowiedz
  • 1
@Preacher123: Ale przecież to nie ma znaczenia, czy wyrucha się białą Polkę, czy Murzynkę, bo dalej i tak przekaże się tyle samo genów. W przypadku lasek to samo _
  • Odpowiedz
@gnt_1: Oczywiście że nie, ale zakładam że taki właśnie seba jest autorem obrazka, a nie jakiś porządny gość.
@Spacijesc: Może z 3 razy w życiu widziałam białą Polkę z Murzynem. A Arabowie to nie czarni. I najczęściej jak widzisz Polkę z kimś "egzotycznym" to jest to jakiś Erazmus, także nie wiem skąd taka histeria.
  • Odpowiedz