Wpis z mikrobloga

@ZjednoczonaEuropa: Coś Ci się pomyliło kolego. Uproszczając wszystko, jeśli kobieta ma IQ 100, a jej czarny partner IQ 70 można założyć, że dziecko będzie miało maksymalnie IQ 85, więc gdzie tu wzbogacenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Spacijesc: xD Dla mnie nieestetyczne jest jak ładna kobieta spotyka się z brzydkim mężczyzną ale nie będę nikogo do tego zniechęcać. A jak spotyka się dwoje brzydkich ludzi to już w ogóle mega nieestetyczne. No ale nie widzę powodu dla którego moje poczucie estetyki miało kogoś obchodzić.
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: To prawda, dlatego społeczności MENA, czylo Middle East-North Africa mają rekordowe statystyki w dziedzinie liczebności małżeństw między kuzynami. Europejczycy są najbardziej "outbred", czyli egzogamiczni między sobą, także dlatego, że nakazywał tego Kościół.

Z punktu widzenia korzyści genetycznych wystarczy, że mieszkańcy danego kraju, którzy mają wysokie średnie IQ, wysoki wsp. samokontroli itd, wszystko co prowadzi do cywilizacyjnego sukcesu, nie będą łączyli się w pary z ludźmi z najbliższego otoczenia. Jeżeli
  • Odpowiedz
@lazzyday: ale mi nie chodzi o rozmnażanie z idiotami. Chyba nie sądzisz, że z 2 idiotów dostaniesz geniusza? I wiem o co ci chodzi o tamte społeczności i się zgadzam. Jednak mi chodziło nie o rozmnażanie się z mniej lotnymi umysłowo Arabami od razu, ale choćby z Hiszpanami czy Włochami, czy tego typu.
  • Odpowiedz
Uproszczając wszystko, jeśli kobieta ma IQ 100, a jej czarny partner IQ 70 można założyć, że dziecko będzie miało maksymalnie IQ 85, więc gdzie tu wzbogacenie?

@kawior2007: Polecam zapoznać się z zasadami genetyki mendlowskiej.
  • Odpowiedz