Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zarzad_Powierniczy: jednostki szybkiego reagowania? w wojsku lub policji nie ma ratownictwa typowego. Pogadaj z ratownik im z PR jak z jego powołaniem gdy przychodzi swiezak po szkole i mówi że za 10 zł netto może pracować byle na sygnalach pojeździć.
@mattpoz: wczoraj mialem 24 h dyzur dlugo by wymieniać okolo 16-17 wizyt w tym czasie i to byla spokojna doba. Z uzasadnionych astma noe reagujaca na zadne nasze leki, zaostrzenie niewydolności serca z niskim cisninieniem, no i ten chlopaczyna.
@AdwokatBoga: niestety z żalem potwierdzam jako ratownik medyczny, część z nas jeest obrazona na świat ze nie dostali sie na medycynę. Sa też chlopaki, ktorzy próbują cos osiągnąć w calym systemie, i szkola się dla siebie i dla pacjenta płacąc ze swoich pieniędzy. Przezz to u nas nigdy nie będzie dobrze bo zawsze sie znajdzie jakis kretyn co wie najlepiej i np na spotkaniu z dyrektorem zaczyna wywody ile on zrobil
@MajsterTS: jest zepsute mamy specyficzne poczucie humoru, ale to najlepszy sposób zeby nie dostac #!$%@? po 4 latach pracy, nigdy nie słyszałem o zlodziejach słyszałem natomiast jaak karetka zostala okradziona juz pare razy ze sprzętu który ratuje życie i nie sprzeeda sie go nigdzi nawet na ali ekspres, wiec mam mówić że wszycy ludzie naa ziemi to złodzieje?