Wpis z mikrobloga

Jakie macie sposoby na znalezienie kierowcy z #blablacar na facebooku i dogadanie się?

Polecam pododawać się po grupach facebookowych i wyszukiwać po imionach ludzi w grupach. Nawet jak nie wystawiają przejazdu na fb, to w grupie są dodani :)

Ciekawe czy blabla się zreflektuje i zmieni te astronomiczne 20% pod wypływem rosnącej niechęci
  • 5
  • Odpowiedz
@sprynek: oni sobie nie zdają sprawy, że Polska to cebulandia. Tu nie Niemcy, Belgia czy Francja. Szczególnie jeśli coś było darmowe, to Polacy nie rozumieją tego, że coś nagle staje się płatne. To siedzi w naszej mentalności :)

Twoja metoda wyszukiwania ludzi wydaje się prawidłowa. Problem jest jednak inny. Na fb znajdują się najbardziej popularne kierunki np. Poznań-Płock, Warszawa-Lublin, Kraków-Katowice. Gorzej jeśli ktoś chce ogłosić przejazd np. Wadowice-Białystok. Nie ma takiej,
  • Odpowiedz
@kosmek: na pewno gdzieś w prywatnych domach trwają pracę nad podobnym serwisem i któryś się przebije w najbliższym czasie :)

ja akurat szukałem na trasie Kraków - Lubin i dodałem się do grupy na fb ZIelona Góra - Kraków i po trasie :)
  • Odpowiedz
@sprynek: oni sobie nie zdają sprawy, że Polska to cebulandia.


@kosmek: no właśnie BlaBlaCar liczy na takich, dla ktorych herbem nie jest cebula... Cóż ;).

Ciekawe czy blabla się zreflektuje i zmieni te astronomiczne 20% pod wypływem rosnącej niechęci


@sprynek: juz pomijając dane o "rosnącej niechęci", to owe "astronomiczne 20%" to jest z reguły piątka do ósemki zyla. Serio aż TAK dużo?
  • Odpowiedz
@mossak: Drogi adwersarzu, jako reprezentant firmy blabla i jak sądzę człowiek inteligentny wiesz, że każdy podmiot gospodarczy liczy na tych pozbawionych "herbu cebuli". To normalne, bo tylko na nich zarabiamy. Problem tylko w tym, że dla wielu właśnie te kilka złotych jest problemem. Dlatego uciekają na bezpłatne substytuty waszej firmy czyli grupy fb, inne portale. Niekiedy dodatkowe "parę złotych" powoduje, że przejazd przestaje być opłacalny. Możesz zaklinać się, że portal nie
  • Odpowiedz