Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #pieniadze #rozwoj #gielda #psychologia #ekonomia

Czytam niektóre posty i muszę to napisać.. "jeden mały sekret" "kłamstwa" "inwestorzy" cóż za ironia losu czytelniku.
Czyli cała prawda o tym czym jest kwintesencja inwestora, rynku i przede wszystkim sukcesu osobistego.

Widzę, że niektórzy Panowie (i Panie jeżeli też są) tutaj to "płaczki, narzekacze" tylko shorty grają albo nie mają "stalowych jaj" do giełdy. :) Przecież wszyscy wiemy, że kryptowaluty to najmniej pewny rynek, ale za to jaki przyjemny kiedy dobrze oszacujemy trendy, prawda? (uśmiechają Ci którzy naprawdę wiedzą o tym, co napisałem poniżej)

Ja sam wszedłem w kilka walut na szczycie i jakoś się tym absolutnie nie przejmuje, bo wiem, że najpewniej jeszcze w tym roku zbiorę piękne żniwa i zainwestuje w kolejne projekty. Kryptowaluty poza bitcoinem obserwują od grudnia tego roku, kiedy to stwierdziłem, że chciałbym poznać głębiej świat krypto i od połowy stycznia pojawiłem się na poloniex.

Podzielę się z wami czymś co zauważyłem od serca związanego z krypto.

Od stycznia tego roku wszystkie ciekawsze projekty zyskują na sile tylko i wyłącznie dlatego, że ludzie, firmy a nawet państwa zaczynają doceniać moc blockchaina. Zdecentralizowanych projektów, pojawiają się realne wizje wolnego rynku, bezpiecznych sieci, bezpiecznego środka wymiany, a przede wszystkim jak już na poważnie wejdą w życie te wszystkie rzeczy to bardzo mało ludzi będzie mogło przeinaczać fakty, dostawać pracę po znajomości, zmieniać wyniki wyborów, zmieniać wpisy do państwowych ksiąg na swoją korzyść itp.. Niektórzy z Was nie są nawet świadomi mocy czegoś takiego, oczywiście jestem pewny, że wywoła to wielki huragan na Świecie, bo wejdzie w drogę tym, którzy właśnie w nieuczciwy sposób zarabiają i zdobywają sławę - a jest takich ludzi dużo i niektórzy są potężni na tyle, aby uprzykrzyć nam życie.

Czy ktokolwiek z Was widzi te cudowne możliwości jakie dają technologie dopiero się rodzące?

Powtórzę, przecież to oczywiste, że większość z walut pompują inwestorzy i zgarniają na tym kasę nikt tutaj Ameryki nie odkrył - traktuję ludzi tutaj będących naprawdę jako dorosłych i myślących. Tacy są ludzie, że tam gdzie mogą to chcą zarobić wykorzystując nadarzającą się okazję i tak własnie robią inwestorzy, ale zawsze można wyczuć ich zachowanie i wpleść się w ich grę, a jeżeli ktoś źle obstawi to i tak za niedługo zgarnie swoje profity.

Tak samo było jak Bitcoin rósł do pierwszych rekordowych 200+ $ i wszyscy płakali jak bańka pękła, a potem urósł do 1000+ $ i wszyscy płakali, że sprzedali ze stratą bo kupili na szczycie 200.

Ale teraz mamy co innego, bitcoin zapoczątkował rewolucję. Nazywanie wszystkich kryptowalut "altami" przestaje być prawdziwe. Bitcoin jest ojcem nowych technologii otworzył ludziom oczy na coś co stoi u jego podstawy czyli blockchain. Bitcoin jest jak odwaga bragi Whight, którzy naprawdę postanowili latać, ale dopiero kolejni odważni ludzie udoskonalili ich pomysł, tak powstały dzisiejsze samoloty.Obecnie powstają naprawdę genialne projekty i mniej genialne, niektóre tworzone przez ludzi chcących zarobić, ale są takie tworzone przez wizjonerów którzy posuną Świat do przodu czy się to nam podoba, czy nie np. MAIDsafecoin, Expanse.

Bezpieczny internet, anonimowy i przede wszystkim genialny hosting z możliwością zarabiania kasy nawet przez kowalskiego, bo udostępni trochę miejsca na dysku?
Albo Expanse, które zrezygnowały z przedsprzedaży i postanowiło na uczciwą grę, które zablokowało swoją walutę, aby inwestorzy projektu dostawali jedynie 10% w czasie przez długi okres czasu, czy choćby to, że projekt wykorzystuje DAO? Przecież to genialne rozwiązania ekonomiczne, rynkowe, prawne i przede wszystkim uczciwe.


Jak pojawiał się jakiś termin którego nie rozumiałem to zapytałem o to kogoś, ale potem jeszcze zbadałem to w kilku innych źródłach, żeby potwierdzić prawdziwość tej informacji.

Każdy z nas ma własne rozumy i nie wolno oddawać swojej woli komuś - stajesz się wtedy owcą i podążasz za stadem, wszyscy wysysają z Ciebie każdy grosz, a potem lądujesz na takim forum i piszesz do ludzi, że ich okłamują lub powtarzasz o co każdy wie, że rynek krypto jest ślizgi. !!!!

Ja naprawdę chciałbym w przyszłości być multimilionerem i pomóc ludziom osiągnąć wyższy poziom, wykorzystać wiedzę, doświadczenie i pieniądze do tego, aby zrobić coś niesamowitego jak choćby Musk, który zawstydził całe NASA swoją determinacją.

Czytam wypowiedzi niektórych, którzy kupili ETH na ostatnim szczycie, a teraz piszą o stratach... Jak ktoś może grać na giełdzie, kupić za więcej, a potem świadomie sprzedać za mniej i płakać? Chyba tylko ktoś kto gra nie swoimi pieniędzmi i musi je zwrócić, a takie granie na giełdzie to chyba nie jest najmądrzejszy pomysł.. każdy kto gra na giełdzie jest świadom ryzyka i inwestuje pieniądze, które ewentualnie może stracić.

Poza tym jak ktoś może grać na giełdzie nie znając postaw analizy, psychologii? Nie jestem miłośnikiem ETH, ale doskonale widzę, że żadna bańka tutaj nie pękła. Nie pamiętacie jak zachowywał się bitcoin, który na początku serio był bańką.. ogromne wzrosty, a potem szpile do wartości sprzed wzrostów, a ETH zalicza naturalną korektę rynku i trend spadkowy może się utrzymać dłużej, ale nie jest bańką która pękła. Po prostu projekt został przeceniony, Jak tylko wejdzie głębiej w życie i powstaną realne korzyści płynące z używania Ethereum dla zwykłego kowalskiego to cena poleci do góry mimo wszystko.

Naprawdę moja rada to zwrócić uwagę na to co w mojej wypowiedzi wrzuciłem w wykrzykniki, a nie będzie tutaj bzdurnych tematów. Albo sam kierujesz swoją łodzią i ponosisz odpowiedzialność za to dokąd dopłyniesz albo będziesz płynął tam gdzie Cię inni poprowadzą i będziesz zaliczał regres zamiast progresu i rozwoju.

Nie wiem czy wyraziłem się dostatecznie jasno. Wierzę, że każdy postawi sam na siebie i zacznie korzystać z informacji w inteligenty sposób nie wplątując niepotrzebnych negatywnych emocji w dyskusję, bo ona paraliżuje umysł i otępia.

Wesołych Świąt, cierpliwości i sukcesów!
  • 6
Poza tym jak ktoś może grać na giełdzie nie znając postaw analizy, psychologii?


To rozumiem że Ty nie grasz na giełdzie? Przypomnij sobie bo po o wpisie gdy pisałeś że na exp można jeszcze wyciągnąć 150-200% gdy na wykresie była już świeczka.

Ja sam wszedłem w kilka walut na szczycie i jakoś się tym absolutnie nie przejmuje, bo wiem, że najpewniej jeszcze w tym roku zbiorę piękne żniwa i zainwestuje w kolejne