Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję, że Gnida czyta te nasze komentarze na Wykopie po tej drugiej stronie. I że jest mu tam lepiej. Chyba wszyscy byliśmy pewni, że uda mu się przeżyć. Pamiętam jak czytając jego wpisy i Wasze komentarze często sobie myślałam "kurde, jak trzeba to Mirko potrafi podnieść na duchu". Nigdy nie zrozumiem logiki Boga który zabiera męża, ojca małego dziecka i normalnego obywatela pozostawiając rodzinę w rozpaczy na całe życie, a pozwala
@O_Father_O_Satan_O_Sun: Niby obcy człowiek z internetu, ale można było się z nim zżyć przez czytanie jego wpisów.
Jego posty były dla mnie nieodłączną częścią wykopu, jak zdjęcia kikuta MistrzYoda, donoszenia Gruszki, herbata u Truskawkow, czy gady Khaleesi.
Robi się przykro na myśl, że pewna część tej rutyny odpada i to przez śmierć człowieka, który starał się zachować optymizm do samego końca.

Moje internetowe kondolencje.
gnidy już z nami niema, teraz jedyne co możemy dla niego zrobić to pomóc żonie i młodemu. na głównej jest znalezisko o pomocy finansowej dla nich.
@S-Type: szanuje
@O_Father_O_Satan_O_Sun:
Moze zamiast pisac jak to kazdemu przykro, lo #!$%@? poplakalam sie, loo jakie zycie jest straszne, pomodlcie sie za niego(kto wierzy oczywiscie), jak wspomnial S-Type, dowiedziec sie kiedy jest i wybrac sie na pogrzeb. Nie stawiajcie wirtualnych swieczek, nie wolajcie Bialkova bo zadnego "pomnika" wam nie postawi, ludzie. Troche #!$%@? powagi, a nie spam jak fejsie, bo Gnida zmarl i mirkuje w niebie. O wiele wiecej zdzialacie
#!$%@?, takie informacje z samego rana (,)
to wydaje się nie prawdziwe, przecież dopiero co prosił o kartę z internetem, dopiero co mówił że fajnie i wychodzi... bez sensu. autentycznie się zasmucilem ( ͡° ʖ̯ ͡°)