Wpis z mikrobloga

"Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem" - Janina Ochojska

źródło: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/929998,janina-ochojska-pah-uchodzcy-nie-podziekuja-polakom.html
Niestety (a może i na szczęście) całego wywiadu nie mogłam przeczytać, płatny dostęp, ale ten fragment jest dostępny.

#bekazlewactwa #rakcontent
  • 71
@JestemPsem: Ale chodzi jednak o samą istotę islamu, w którym kobieta ma jasno określone miejsce i tego nie muszę Ci pewnie wyjaśniać, bo wydajesz się inteligentną osobą. Również wiem, jak pisze się wywiady i wciąż nie zmienia to faktu, że te porównanie jest bardzo słabe i nie na miejscu. W Polsce kobiety mają bardzo dobrze i czym ma się ten muzułmanin przerazić? Że kobiety nie są bite, gwałcone i uważane za
@xlolax33: Dobrze biedna, ucięmiężona kobieto. Mam styczność z mężczyznami, po pierwsze wychowywałam się z nimi, po drugie pracuję z samymi facetami. Mam koleżanki, są tak traktowane przez facetów na ile zasługują - czyli na ogół dość dobrze. ;) W Polsce nie spotkałam się z żadnym większym natężeniem agresji, natomiast we Francji ze strony Murzynów lub muzułmanów zaczepki były na porządku dziennym. I to jednak wciąż w Polsce jest marginalne, że jest
@JestemPsem: pani ochojskiej dawno sie juz pomyliły role jakie odgrywa , zaczęła gwiazdorzyć i robić wielki szum koło siebie np. Sprawa podjazdu w pendolino sprawdź sobie a juz jako osoba niepełnosprawna wywyższa sie ze wolno jej więcej bo ma tam jakis niedowład wiec nie mów ze nie można oceniać jej wypowiedzi po dwóch zdaniach bo to juz nie pierwszy jej wywiad na temat uchodźców oraz kobiet. Jej zachowanie jest komiczne a
BO ADWOKAT MIAŁ Z SĘDZIĄ UKŁADY


@xlolax33: No i to był problem, a nie prokobiece nastawienie sądów rodzinnych. W znacznej większości wyroki są na korzyść kobiet.
@ktototaki23: Babsko uważa, że jak ona wychowywała się w patologii i dostała #!$%@? od starych/męża to wszystkie kobiety są w Polsce maltretowane? Bieda umysłowa powinna mieć zakaz publicznych wypowiedzi..
O, to ta od PAH. To już wiem czego nie będę więcej wspierać. Niech #!$%@? do Arabów i se ciapatego weźmie, to będzie miała luksusowe życie.