Wpis z mikrobloga

"Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem" - Janina Ochojska

źródło: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/929998,janina-ochojska-pah-uchodzcy-nie-podziekuja-polakom.html
Niestety (a może i na szczęście) całego wywiadu nie mogłam przeczytać, płatny dostęp, ale ten fragment jest dostępny.

#bekazlewactwa #rakcontent
  • 71
@ktototaki23: Pani Janinie zapewne chodziło o, po pierwsze, przeciętnego muzułmanina. Przeciętny muzułmanin nie jest zamachowcem i pewnie nie bije żony (z tym drugim to nie wiem gdzie przebiega średnia dla populacji ;)
Po drugie patologię w Polsce, którą się zajmuje.
Czyli zestawia przeciętnego muzułmanina ze skrajną patologią. Takie porównanie może wyjść korzystnie dla muzułmanina.

Chyba każdy się zgodzi, że zarówno społeczność muzułmanów nie jest homogeniczna, jak i polskie społeczeństwo nie jest.
Jest to kraj zamieszkały przez niecałe 30 milionów ludzi


@BongoBong: ale jest to też kraj w którym stoi Mekka i Medyna, który jest skarbonką radykalnych meczetów w europie i sercem bliskiego wschodu (nie oszukujmy się, dalekowschodni islam dotyka Europę w znacznie miniejszym stopniu więc Indonezja ze swoimi 120 milionami mieszkańców ma dla nas raczej niewielkie znaczenie)
Więc przez każde z powyższych kraj znacznie ważniejszy niż gdyby tylko patrzeć przez pryzmat wielkości
Czemu manipulujesz? Czemu stosujesz niemerytoryczne argumenty?

To, że ktoś robi coś dobrego sprawia, że głupoty które mówi stają się prawdą?


@Songox25: Co tu jest manipulacją?
Zwykłe pytanie. Manipulacją to by było, gdybym gdzieś skłamał.
@ediz4: 100% patologi polskiej bije swje żony i dzieci.
Ja rozumiem, że radykalny islam to nie jest margines, niemniej zestawienie średniej ze skrajna patologią zawsze może wyjść z korzyścią dla muzuułmanów.
Kwestia tylko jak srajna patologie do porównania wybierzesz
@151346136:

niemniej zestawienie średniej ze skrajna patologią zawsze może wyjść z korzyścią dla muzuułmanów...

Nie pamiętam dokładnie ale jakoś 18 % Francuskich muzułmanów popiera zabijanie innowierców. Jak się ma nasza patologia która bije żony do tych ludzi którzy by te kobiety zabili bez mrugnięcia okiem.
@JestemPsem:
LOL
Ze względu, na to że zrobiła "coś" dobrego, mam przymykać oczy jak #!$%@? farmazony? Hitler (tradycyjnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) też podniósł Niemcy z kolan, a to, że chciał wybić jakiś tam Żydów czy jakiś tam Polaków, to jest nieistotne, bo chciał dobrze...

Weź rozbieg i wbiegnij w ścianę.
@ktototaki23:

Ta wypowiedź to #rakcontent, ale większość komentarzy tutaj niewiele lepsza. Co to w ogóle znaczy "przeciętny muzułmanin"? To jakby powiedzieć "przeciętny chrześcijanin". W jednej religii kryje się tyle nurtów i poglądów, że niepodobna je zliczyć, a akurat Islam jest bodajże najbardziej podzieloną religią na świecie, że różnice miedzy katolikiem, mormonem i Świadkiem Jehowy to pikuś. Muzułmaninem jest co piąta osoba na Ziemi. To uogólnienie na zasadzie "przeciętny mieszkaniec Afryki,
że zrobiła "coś" dobrego, mam przymykać oczy jak #!$%@? farmazony


@maciekson: Nie "zrobiła" tylko nadal robi i nie tylko dlatego, ale że w przeciwieństwie do Ciebie widziała, a przede wszystkim doświadczyła większą część trzeciego świata i tragedii ludzi.