Wpis z mikrobloga

"Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem" - Janina Ochojska

źródło: http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/929998,janina-ochojska-pah-uchodzcy-nie-podziekuja-polakom.html
Niestety (a może i na szczęście) całego wywiadu nie mogłam przeczytać, płatny dostęp, ale ten fragment jest dostępny.

#bekazlewactwa #rakcontent
  • 71
@ktototaki23:
@ByczekFerrnando:

Co za #!$%@?..

@maciekson:

Że tacy ludzie chodzą normalnie po ulicy, a nie są zamknięci w psychiatryku to jest przerażające


I to wniosek po dwóch zdaniach, bo całego wywiadu nie można nawet przeczytać.
Powinniście się leczyć. #rakcontent

Janina Ochojska jest prezesem i założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej. Jednej z największych organizacji pomocowych w naszym kraju. Jej pomoc dociera do 44 krajów świata. Buduje studnie w Palestynie, które zakopują
J.....m - @ktototaki23: 
@ByczekFerrnando: 
 Co za #!$%@?..
@maciekson: 
 Że tacy l...

źródło: comment_SQSjOcNHANnB5oEpsjfWBe4aUrjKFWi8.jpg

Pobierz
już widzę to przerażenie w oczach gdyby się dowiedział że pozwalamy im prowadzić samochody...


@Fearaneruial: Pomijając zupełnie wypowiedź Ochojskiej. Odniosę się do kształtowaniu poglądów na podstawie Arabii Saudyjskiej. Jest to kraj zamieszkały przez niecałe 30 milionów ludzi. Wyznawcy islamu to około 1,6 mld ludzi. A więc muzułmanie z Arabii Saudyjskiej stanowią około 1,9% ogółu muzułmanów.
wynika dość jasno, kontekst został zachowany


@ktototaki23: Właśnie nic nie wynika. Nie jestem jej adwokatem, ale wiem, że niektórych rzeczy nie da się wyrazić w kilku prostych zdaniach. Szczególnie, że dodała:

Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie.


Wiem jak się pisze wywiady i to jest typowe, aby wyłapywać najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi. Być może Ochojska walczy z tym, aby w Polsce prawo