Wpis z mikrobloga

Wklejam jeszcze raz wiadomość z wczoraj, może dotrze do większej ilości ludzi.

"Hej,

Trochę nie wiem co z tym zrobić ale taka scenka się dzisiaj odegrała obok mojego miejsca pracy, ul. Jedności Narodowej, obok przystanku tramwajowego Jedności Narodowej. 2 chłopaków najpierw próbowało opchnąć w lombardzie naprzeciwko rower bez przedniego koła, ewidentnie kradziony, a kiedy im się nie udało ściągneli sobie koło przednie z innego roweru przypiętego nieopodal i odeszli. Środek ruchliwej ulicy, środek dnia. Kontaktowałem się z policją i panowie podobno pojechali ich szukać ale więcej się nie odezwali a i zdjęć też nie chcieli. Może ktoś szuka roweru i na coś się te zdjęcia przydadzą."


Uprzejmie proszę o namierzenie tych sebków i spuszczenie obywatelskiego #!$%@?; ewentualnie info dla bagiety

#wroclaw #rowerowabojowka #csiwykop #rowery
Pobierz u.....r - > Wklejam jeszcze raz wiadomość z wczoraj, może dotrze do większej ilości l...
źródło: comment_joGLlQmCbTsuC4uAHeKeWvTNyUy1DTLr.jpg
  • 16
@unknown_stranger: @xSQr: @zasadniczo: @pesia: @Im_from_alaska: @Olibass: Właściciel mógł też jakoś przedłużyć transakcję np. mógł dokładnie oglądać rower, spisać jakieś papiery, w sensie udawać że przy sprzedaży czegoś w lombardzie tak się robi a w międzyczasie zadzwonić na policję, że ma u siebie dwóch Sebixów z rowerem bez przedniego koła najpewniej kradziony :P law łatwo się pisze wiem.