Wpis z mikrobloga

@MiedzyInnymi: Nie wierzę, że twój różowy o ile masz, nie #!$%@? podobnych inb, przecież to chyba jest wpisane w genotyp kobiet xD
Więc to chyba nie idiotyzm tylko po prostu ich żelazna logika...
@somsiad: najpierw piszesz o niej jako o swojej Pani, teraz mówisz o proszeniu o oral. Masz Ty godność i rozum faceta? To obowiązek dziewczyny przeciez. :)( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, ze ona jest Twoją nagrodą? nie warto #!$%@?, nie warto..
W zaleznosci od dziewczyny albo jej humoru mówi sie, ze albo niesamowicie ładna zeby sie podroczyc i jak dziewczyna nie ma kija w dupie, a jak ma
@pawel_je: faktycznie oral to obowiązek, zwłaszcza że jest moją żoną od 3 lat ;)
W sumie jak to powiedziałem to podświadomie czułem że będzie inba... Oczywiście po chwili było już wszystko ok, bo wie doskonale że tak nie myślę (w sensie że jest gruba), ale widocznie kobieca reakcja musiała być zachowana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@somsiad: z takiej 5 minutowej inby zawsze jest polewka. ;p Gorzej, ze niektóre dziewczyny serio obrazają się na długo za takie coś. Ale nie warto strzępić ryja na taką cytując klasyka. :D