Wpis z mikrobloga

No to tak: zero szacunku dla menadżerów tak zostałem wychowany. Jak już nic nie robisz to zejdź mi z oczu bezużyteczna protoplazmo bo tu się #!$%@? pracuje gałganie, ty lebiodo... Ale nie. Przyszedł nowy, #!$%@? kolorowy, z Afryki. Najgorzej jak z murzyna zrobisz poganiacza murzynów. Nigdy nie widziałem, żeby biały tak bardzo się angażował w dyscyplinowanie murzynów jak murzyn który myśli, że jest biały, bo mu dali się wyżywać na innych czarnych.
#pracbaza #smuteg
  • 6
@Wight: czy jak idziesz do mechanika to mu mówisz jakim kluczem ma koło odkręcić? Albo stoisz mu nad głową mówiąc, że nie powinien odkręcać koła tylko niech od razu wymienia te klocki hamulcowe, bez odkręcania. A najgorsze jak musisz tłumaczyć debilowi, że nie ma racji. Jak ja już muszę tobie coś #!$%@? tłumaczyć to już jest siedem gór za daleko i siedem lat za późno. Obyś zdechł, zdechł i zgnił i
@eris23: Jak idę do mechanika to mu się nie wpierdzielam zostawiam furę i niech robi tylko niech da znać wcześniej ile będzie naprawa kosztowała bo może przekroczyć wartość samochodu.