Wpis z mikrobloga

Mirasy, podrzucicie jakieś ogarnięte ultimate guide co do dawkowania noopeptu? Robię drugie podejście dla przetestowania, tym razem na powdercity'owym. Ustabilizowałem kwestie dbania o sen, dietę i aktywność fizyczną, chcę teraz już ostatecznie sprawdzić działanie.

Swoją drogą, są jakieś testy, które warto wykonać przed i po, aby w miarę obiektywnie ocenić działanie?

Btw, ktoś potrafi mi odpowiedzieć, jak to w końcu jest z tym alkoholem? Czytałem głosy zarówno, że jedno piwko może cały kilkutygodniowy wysiłek zepsuć, jak i takie, że niektórzy specjalnie mieszają z małymi dawkami alkoholu dla lepszej absorpcji.

#noopept #nootropy
  • 5
@Vonsatch: noopept powoduje stres oksydacyjny hipokampu


@opera-mobajl: możesz coś rozszerzyć na ten temat? W każdej dawce? Przy małych, dużych? Zażywany krótkotrwale, czy długotrwale? To był badania na ludziach?

@Vonsatch: w jaki sposob zadbales o sen ?


@Ch-jogromPL: wysypianie się po prostu na porządku dziennym. Wczesne zasypianie, wczesne wstawanie, unikanie ekranów wieczorami, f.lux, spanie w zaciemnionym chłodnym pomieszczeniu, lawenda przed zaśnięciem.
Btw, ktoś potrafi mi odpowiedzieć, jak to w końcu jest z tym alkoholem?


@Vonsatch: tyle opinii co ludzi. U mnie, po ponad 40 dniach jest tak, że kwestia szybkości 'upijania' nie zmieniła się, natomiast dzień po spożyciu męczył mnie straszny kac, czasami do końca dnia, czego nigdy wcześniej nie miewałem. Później jakieś 2-3 dni recovery i lepsza koncentracja wracała. Zmniejszałem dawki alkoholu co weekend, ale tak męczyło, że jutro przede mną