Wpis z mikrobloga

Niebieski - staż 8 po ślubie plus wcześniej:) chce loda. Po kłotniach i nerwach z jego zbyt zestresowanej i ostro wkurzonej wszystkim strony - powinnam propozycje przyjąć? jest okropnym partnerem statnio. Wiecznie wkurzonym. Przy tym wszystkim totalnie nie docenia mojej pracy zawodowej i domowej (w tym 2 Bąbli plus praca dobrze płatna tyle, że w biurze na strychu) Mam zrobić lodzika czy nie? #nocnazmiana #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

ROBIĆ LODA?

  • TAK 66.3% (2737)
  • NIE 11.5% (473)
  • spr 22.3% (919)

Oddanych głosów: 4129

  • 95
@monalisssa: Przepraszam, powtórzę bo chyba nie było mnie słychać. Czy ja dobrze rozumiem? Czy ja #!$%@? dobrze zrozumiałem, że ten niewdzięcznik chce loda od swojej kobiety, żony która dała mu aż dwójkę dzieci?! Przecież to #!$%@? nie do pomyślenia, przecież dałaś mu dwójkę dzieci, DWÓJKĘ #!$%@?! Przecież to kosztowało tyle starań, tyle zaangażowania, nosiłaś dwa razy pod sercem brzdąca przez 9 miesięcy, TO DAJE CAŁE 18 MIESIĘCY #!$%@?, PÓŁTORA ROKU! Potem
Widzę, że szanowne wykopki nie wiedzą/nie rozumieją jak to działa, więc wyjaśnię.
naturalnie stosowanie seksu jako form nagradzania i karania jest z gruntu złe i nie popieram takich zachowań.
Ale ciężko mi wyobrazić sobie sytuację, że warczycie na siebie z partnerką od jakiegoś czasu, jesteście dla siebie niemili i nagle ona na żądanie męża ma zassać pałeczkę. Po prostu cała otoczka nie sprzyja chęci spółkowaniu i tyle. podam przykład z życia -
@iedrzei: nie żałuję - tylko wchodząc po 2 dniach tutaj przeżyłam szok! a Twój wpis był bardzo mylący i napędzający resztę towarzystwa. No nic... Dziś napiszę o tym jak Niebieski chce mnie klepnąć laską w dupkę... A jam nie zgodna bo cały dzień wolał haczyk zarzucać na rybcię na wielki piątek ;)