Wpis z mikrobloga

@Jofiel: Ale ten wisniowy citroen czy cos w tym stylu, #!$%@?, to po zlosci juz chyba podjechal. Musial byc z tylu, jak widzi ze koles sie wali na renowke w lewo, to mogl serio sie zatrzymac a nie wjechal jak ta #!$%@? i sie gapi w szybe. Bylby jeden porysowany mniej
@Jofiel: z tego co na forum pisal, to mial wlasnie noge lewa wystawic do podparcia, okazalo sie ze ochraniacz zaczepil sie mocno podnozka i stracil rownowage. Zwyczajny pech.

@Kick_Ass: rozwalila sie szyba, rozwalil sie handbar fabryczny (podobno malo wytrzymaly) i ogolnie porysowal
@legion2012: dlatego jak to mowil mi instruktor scb, tylko idioci jezdza ze spodniami NA butach (motocyklowych). A widzialem juz paru takich... swoja droga zwykle spodnie raczej nie maja mozliwosci zaczepic sie o podnozek.. chyba...

mnie sie to nigdy nie udalo
@Stitch: czasami zakładają na buty bo jak deszcz złapie to wszystko leci do środka
najlepiej to sprawdzić wsiadając na jakiś cross/enduro z kopką i pojechać w ciężki teren ze spodniami na bucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bocznica: I tak miał farta jakiś czas temu jeden koleś wsiadał na moto przy ruchliwej drodze tak niefartownie że się położył razem z moto na ta drogę, prosto pod TIR-a. Game over.

A ten koleś to niech odstawi moto, bo nawywijał jak ślepy na strzelnicy i jeszcze co? Oczywiście film z własnego nieogaru zarzucił, patrzta chłopaki jak się fajnie spierdziałem! To trzeba mieć jakieś zaburzenia godności.

Gx