Wpis z mikrobloga

@RoundStic: zależy w jakim stylu i jakim lokalu impreza.
Raczej garnitur cały, a jak na luzie ma być to chinosy w stonowanym kolorze zamiast jeansów.

Eleganckie buty do jeansów to popada pod styl discopolo.
Do jeansów buty casual.
komplet nie powinien przekraczać 500 zł


@RoundStic: Przecież sama marynarka będzie tyle kosztować. No to już lepiej kup sobie gorszy garniak. Za jakieś 350zł na bazarze znajdziesz. Do tego koszula 50zł, buty CCC 89zł i dasz radę.
Myślałem, że marynarkę i spodnie już masz.
@kiszczak: nie polecam iść tą drogą.
Szkoda kasy na jednorazowki, które tylko ma 1 imprezę zakładasz.
Faktycznie lepiej kup marynarkę i fajne chinosy, będziesz mógł chodzić później w tym na wiele okazji (praca, imprezy).
Faktycznie lepiej kup marynarkę i fajne chinosy


@rraaddeekk: Oczywiście, że tak by było najlepiej, ale przypominam, że budżet OPa to 500zł. Za tyle nie kupi marynarki i spodni, które będą na tyle porządne, by nadawały się na wesele. Sama marynarka minimum 350zł, spodnie ok 200, a gdzie koszula i buty?
@RoundStic: W Bytomiu masz teraz obniżkę na garniaki + rabat 20% od tej ceny - sprawdź na stronce. Ja kupiłem tydzień temu w Kubenz marynarkę 100% wełna za 299 z 649. Przeszedłem wczesniej wszystkie możliwe sklepy z marynarkami/garniakami i śmiech na sali ze proponują np. marynarkę z 75% poliestru za 600zł. To juz w Reserved widziałem 30% poliestru i 70% bawełny za 300zl o zbliżonym wyglądzie. Jezeli masz niedaleko galerie outletową