Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: topsecret to są stylizacje na poziomie licealisty o niesprecyzowanym guście. Bluza z kapturem i marynarka. Elegancję albo się udźwignie albo szuka się kompromisu, a kompromisy wyglądają tak jak na powyższym zdjęciu. Zależy czego oczekujesz - czarnych butów nie łączy się z zasady z kolorowymi spodniami, wyjątkiem są formalne czarne buty które zestawić można z granatowym lub szarym garniturem. Czarne brogsy trzewiki formalne nie są w ogóle i dlatego są
  • Odpowiedz
@Gruszka1992:
nie wiem czy zauważyłeś ale ytanie morfowało od tego do jakiej stylizacji pasują do pory roku do któej są przeznaczone. dx
w sumie tylko degustator troche odjechał z modzeniem modowym, że nie pasujo do niczego !
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: Aha, jak tak to ja generalnie wziąłem z myślą o garniaku w jesień/zimę, jak dojdą to będę kombinował ewentualnie coś więcej. Wiosna? Pff, czemu nie? Jak deszcz pada i brzydko to nawet latem chyba nie będzie dziwnie wyglądać.
  • Odpowiedz
@nnatalia0: Takie perforacje na butach to klasyka męskiego obuwia. Ostatnio projektanci damskich butów chyba podłapali temat, bo sporo widzę lasek w brogsach. Przy naszym rodzimym wzornictwie to bym się jednak nie zdziwił, że pierwsze wprowadzili je dla kobiet
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: nic nic, zawołałem ziomeczka bo wpisu nie mógł znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°) buty nie sa takie złe wcale, ale na rynku znajdziesz kilka razy lepiej wyglądające, za podobną cenę. Jednak wszystko zależy od gustu moim zdaniem. Pozdróweczki ( )
  • Odpowiedz