Wpis z mikrobloga

Mirki da się jakoś odratować laptopa HP Pavilon g6 po zalaniu colą? Niestety był agresywnie suszony suszarką, po dwóch dniach od zalania przestał działać. Nie pomaga teraz czyszczenie płyty głównej alkoholem. Po podłączeniu zasilacza i próbie uruchomienia szybko mignie kontrolka na przycisku włączania i nic więcej się nie dzieje, zero odzewu. Dam radę jakoś mu pomóc?

#naprawalaptopow #pytaniedoeksperta #pytanie #komputery #laptopy #serwispc
  • 8
@Solitary_Man: Wiem, że suszarka to było najgorsze, co mogło go spotkać po zalaniu. Nie mój sprzęt, niestety dowiedziałem się o tym już po suszeniu. Myślisz że nieodwracalnie uwaliło płytę główną?
@nonabl3: pewnie da naprawić tylko kwestia ceny, naprawy płyt do tanich nie należna i myślę ze minumum to z 300 w gore, pewnie i tak laptop trzeba wysłać na ekspertyzę bo nikt na sucho nie powie co dokładnie padlo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @naprawalaptopow co myślicie o tym problemie? Lapek włączy się na jakieś 3 sekundy, słychać wiatrak i gaśnie. Mocno grzeje się płyta główna w rejonie odpowiedzialnym za zasilanie. Takie coś jest do naprawy? Jeśli nie, to czy dostanę u Was płytę o numerach da0r23mb6d1 ?