Wpis z mikrobloga

Siemoniak w radiowej Jedynce merytorycznie i spokojnie rozprawia się z tezami tzw. audytu w MON przeprowadzonego przez ekipę Macierewicza. Odniósł się do rzekomych zarzutów jakoby jakieś ćwiczenia były odwoływane ze względu na stanowisko Rosji. Wspomina także to co widać gołym okiem, czyli że harcerzyki Brodatego dostały zlecenie na wytropienie wielkich afer poprzedników: korupcji, ruskich szpiegów, macek WSI a skoro nic nie znaleźli to trzeba było coś wysmażyć z tego co jest.

A tak na marginesie to woła o pomstę do nieba na jaką skalę upolitycznione zostały publiczne media. Wywiad oczywiście prowadził Rachoń. W tym kontekście szacun dla min Siemoniaka za siłę spokoju. Wszedłem też na stronę Radiowej Jedynki a tam na cały ekran wywalona gęba Pereiry...

#polityka #macierewicz #wojsko #armia #audyt #bojowkasiemoniaka
mborro - Siemoniak w radiowej Jedynce merytorycznie i spokojnie rozprawia się z tezam...
  • 6
@Tajch: ponieważ patriot to bardzo przestarzały system i raytheon szuka jakiegoś frajera który by wyłożył kasę na jego modernizację. USA powiedziało im żeby się odwalili, no ale PO musiało ładnie possać amerykańcom więc oczywiście się zgodzili.
@insanity1610: Pomijając już formę, to wydaje mi się, że nieco upraszczasz. Warto zwrócić uwagę, że Patriot to system ciągle rozwijany i nie ma już wiele wspólnego z Patriotem z czasów pierwszej wojny w Zatoce.
Swoją drogą, to raczej PiS ssie ładnie Raytheonowi - przecież mąż Anny Costy (która pod nazwiskiem Anders została senatorem PiS) pracował dla tej korporacji.
@Tajch: o każdym systemie można powiedzieć że jest rozwijany. Zresztą mówiłem że szykują ogromny upgrade patriota ale do tego potrzebują czasu i kasy a my nie mamy pierwszego a drugiego nie powinniśmy im dawać za piękne oczy. Jeśli chodzi o pis to macierewicz jasno mówił że patriot się nie nadaje a teraz są sygnały że będzie meads, więc to że czyjś mąż tam pracował nie ma znaczenia - liczą się podejmowane