Wpis z mikrobloga

@marcooo80: az mi zal czasu zeby wyjaśniać.
Niezależna która sie żali na lewaków i przemysł nienawiści, katolicy i "prawicowcy" od siedmiu boleści widzący manipulacje tylko w wyborczej i TVN.
Wiesz w ogole co jest w tym "artykule", że tak napisali o zandbergu? Jego bardzo trafna wypowiedź na temat zakazu aborcji.
Ale oczywiście pseudo prawakow to oburza.
@macq2309: @bialawitz: wrzucacie jakies zdjecie i tagujecie bekazprawakow. Wiec odpisuje - co takiego niefortunnego jest na powyzszym screenie ? Jedyne do czego moglbym sie ewentualnie dopieprzyc na sile jakbym nie mial co robic - to slowo 'gęba' - ale akurat tutaj jak juz wspomnialem jest to odniesienie do Ferdydurke a nie 'rynsztokowy jezyk'. Ponawiam pytanie - o co sie dopieprzacie na sile w powyzszym screenie ?

Z waszych odpowiedzi widze
@marcooo80: ja niczego nie wrzucam, ani nie taguje. Wrzucanie takiego tytulu sugeruje jasno z jakim typem manipilatorakiego medium ma sie do czynienia. Przybudkwki medialne pisu niczym sie nie roznia od tvn czy wyborczej, poza tym, ze poziom redagowania jest znacznie nizszy
ja niczego nie wrzucam, ani nie taguje. Wrzucanie takiego tytulu sugeruje jasno z jakim typem manipilatorakiego medium ma sie do czynienia. Przybudkwki medialne pisu niczym sie nie roznia od tvn czy wyborczej, poza tym, ze poziom redagowania jest znacznie nizszy


@marcooo80: wszystko zostało powiedziane, zamykam temat.

Być może zabrakło kontekstu: "Zmuszanie kobiet do donoszenia ciężko upośledzonych płodów to barbarzyństwo" - to wg niezależnej budząca obrzydzenie wypowiedź "lewackiego betonu"
Żenada i tyle.