Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski - do #wroclawskiewykopparty pozostał miesiąc i jako, że Śląska Ekipa się zaczyna mobilizować do wyjazdu i myślimy już teraz o noclegu i postanowiłem nasmarować ten oto wpis.

Pytanie do chętnych się z nami zabrać - wstępnie postanowiliśmy, że ruszamy w piątek z Katowic i wracamy w niedzielę. Prawdopodobnie postawimy na Polskiego Busa jako środek transportu.


Nocleg i miejsce zależy od ilości chętnych - prawdopodobnie postawimy na któryś z hosteli i zbiorowyhch pokojów(pokoji? :D) 10-12 osobowych.
__________________________________________________________________________________________________

Plan wycieczki:

Piątek - 22.04 - zbiórka w Katowicach, wyjazd(godzina jeszcze do ustalenia). Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych, jakieś wyjście na piwo integracyjne z Mirkami, którzy być może będą już w piątek we Wrocławiu.

Sobota - 23.04 - Jakieś zwiedzanie #wroclaw (Co można u Was ciekawego zobaczyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), o godzinie wiadomej wyjście na party.

Niedziela - 24.04 - Jakieś możliwe wspólne śniadanie gdzieś, wyjazd do Katowic/ swoich miast.

Pytanie - kto chętny na dołączenie się do nas? :)
_____________________________________________________________________________________________________

Wołam zainteresowanych z Poznania:
@gorush @Stopa_Stefana, @MasterSoundBlaster, @Jormungand (huehue, udało się za pierwszym razem :P ), @wielka_glowwa ,@KredaFreda, @Idol89, @QBA__, @DzikiSzpak,

Do tego wołam tych, którzy mogą być zainteresowani wpisem ogólnie:
@Hannahala, @moniczkay, @burbur, @ulubiona, @warszawiak_01 (będzie Cię miło zobaczyć!), @ZaczynamOdNowa, @MajsterTS

Jeżeli kogoś pominąłem - zawołam następnym razem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli coś - śmiało pisać do mnie na PW lub do @Gorush

#kiciochopyta #slaskiewykoppiwo #wroclawskiewykopparty
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach