Wpis z mikrobloga

O KRWA, to uczucie gdy wchodzisz w gorące dyskusje, a tam jeden z "szanowanych" użytkowników składa zawiadomienie o "nawoływaniu" do nienawiści w stosunku do swojego skądinąd rodaka, argumentując to:

A za jakiś czas ktoś w przypływie gniewu strzeli komuś w głowę to też go tak będziesz usprawiedliwiał?

A zgłosiłeś swojego bambo kolegę? Co jeśli za jakiś czas w przypływie gniewu obetnie komuś głowę, też będziesz stawał w jego obronie? Naprawdę nie wiem co napisać o_O Aż założyłem konto z zażenowania...

#gruszkabagietstory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewactwo #sraniedoryja
dajmnieharpun - O KRWA, to uczucie gdy wchodzisz w gorące dyskusje, a tam jeden z "sz...

źródło: comment_PHazEIkkgvqHMBy094bTOQCqauHGwsmj.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dajmnieharpun: Ale niektórzy lejecie wodę na młyn gruszki. Ziomeczku, robisz dokładnie to, czego potrzebuje nasz wspólny mirkowy kolega, "obrońca prawa i moralności" - dajesz mu tonę atencji, robisz o nim wpis, gównoburzujesz się o jego zachowanie. Przecież nie liczysz chyba na jego refleksję? Jeśli widzi, że taką gównoburzę wywołuje swoimi wywodami, to będzie je czynił trzy razy częściej, bo atencja się zwyczajnie zgadza.
  • Odpowiedz
@nofink: zatem stażowy wykopowiczu nie dziel się swoją g---o opinią w moim g---o wpisie tylko skorzystaj z czarnej listy
@CzolgoStopowicz: w sumie to masz rację. Chciałem tylko uwypuklić absurd tej sytuacji, bo rozumiałem go jeszcze gdy składał zawiadomienia w słuszniejszych sytuacjach- cóż, takie hobby.
  • Odpowiedz
@dajmnieharpun: Gruszka nie jest od zgłaszania lewagów, tym zajmuje się cała armia płatnych trolli, która doprowadziła ten portal do poziomu reżimowych gadzinówek. Z tego co widzę, to Gruszka w politykę się nie miesza, tępi polskich patusów i za to go szanuję. Człowiek powinien mieć hobby, a jeśli do tego pomaga społeczeństwu to już super sprawa. W nienawiści do patologii i szumowin, tak zostałem wychowany.
  • Odpowiedz