Wpis z mikrobloga

O KRWA, to uczucie gdy wchodzisz w gorące dyskusje, a tam jeden z "szanowanych" użytkowników składa zawiadomienie o "nawoływaniu" do nienawiści w stosunku do swojego skądinąd rodaka, argumentując to:

A za jakiś czas ktoś w przypływie gniewu strzeli komuś w głowę to też go tak będziesz usprawiedliwiał?

A zgłosiłeś swojego bambo kolegę? Co jeśli za jakiś czas w przypływie gniewu obetnie komuś głowę, też będziesz stawał w jego obronie? Naprawdę nie wiem co napisać o_O Aż założyłem konto z zażenowania...

#gruszkabagietstory #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewactwo #sraniedoryja
dajmnieharpun - O KRWA, to uczucie gdy wchodzisz w gorące dyskusje, a tam jeden z "sz...

źródło: comment_PHazEIkkgvqHMBy094bTOQCqauHGwsmj.jpg

Pobierz
  • 28
@dajmnieharpun: panie zielony, zluzuj poślady, nie znasz gruszki. myślisz, że to lewak a to po prostu #!$%@?.

A zgłosiłeś swojego bambo kolegę? Co jeśli za jakiś czas w przypływie gniewu obetnie komuś głowę, też będziesz stawał w jego obronie?


nie za bardzo wiem jaki to ma związek z postem gruszki ale powiem ci jedno, on nie staje w niczyjej obronie i tak, bambo kolegę też by #!$%@?ł.
Już się wam #!$%@?ło
@koloman: jak można nie widzieć związku ze zgłoszeniem kogoś za nawoływanie do zagazowania i z jednoznacznym gestem poderżnięcia gardła? oboje siebie warci, a mówię tu o lewactwie bo większość "propsu" spłynęło od nich w tym jego wpisie
@dajmnieharpun:

do swojego skądinąd rodaka

Głupota nie zna granic narodowościowych i bawi mnie to sebiksowe postrzeganie świata, tak jakby to, że dzielimy coś tak losowego i niezależnego od nas jak narodowość miało sprawić, że powinniśmy przymykać oko na wszelkie przejawy bezmyślności.